تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
44

تصادف در مسیرهای زنجان سه کشته از خود برجا گذاشت

  • کد خبر : 32579
  • ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۹:۲۴
تصادف در مسیرهای زنجان سه کشته از خود برجا گذاشت

خبر وقوع سه مورد تصادف رانندگی مرگبار امروز در مسیرهای مختلف ارتباطی استان زنجان که سه کشته و یک مصدوم داشت به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان امروز از سه مورد تصادف رانندگی مرگبار در مسیرهای مختلف ارتباطی این استان خبر داد […]

خبر وقوع سه مورد تصادف رانندگی مرگبار امروز در مسیرهای مختلف ارتباطی استان زنجان که سه کشته و یک مصدوم داشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان امروز از سه مورد تصادف رانندگی مرگبار در مسیرهای مختلف ارتباطی این استان خبر داد که سه کشته و یک مصدوم برجا گذاشت.

خبر تصادف مرگبار امروز در مسیرهای زنجان با سه کشته

سرهنگ مهدی میناخانی، افزود: حادثه نخست، در مسیر ارتباطی خدابنده – همدان (مسیر فرعی به سمت روستای توزلو) اتفاق افتاد و راکب موتورسیکلت بر اثر واژگونی این وسیله نقلیه به شدت مصدوم و پس از انتقال به بیمارستان امیرالمومنین خدابنده جان باخت.

وی علت وقوع این حادثه رانندگی را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد.

وی اظهار داشت: حادثه دوم نیز در کیلومتر ۴۲ خط جنوبی آزادراه زنجان – تبریز و بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پراید، وانت نیسان امداد خودرو و یک دستگاه سواری متواری شده دخیل در این تصادف، اتفاق افتاد که راننده وانت نیسان پس از انتقال به بیمارستان آیت الله موسوی به کام مرگ فرو رفت.

میناخانی با بیان اینکه علت وقوع این تصادف رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راه زنجان در دست بررسی است، افزود: حادثه رانندگی سوم نیز در کیلومتر ۱۵ مسیر ارتباطی خدابنده – بیجار و میان خودروی سواری دنا و سمند رخ داد.

وی ادامه داد: علت وقوع این حادثه رانندگی نیز به خاطر تجاوز به چپ راننده دنا بود که راننده سواری سمند بر اثر شدت تصادف و جراحات وارده در صحنه جان باخت و راننده مقصر نیز که مصدوم شده بود به بیمارستان منتقل شد.

در پنج ماهه امسال (فروردین تا پایان مرداد ماه) تعداد جانباختگان ناشی از تصادفات رانندگی در سطح مسیرهای ارتباطی استان زنجان به ۱۱۳ نفر رسید که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال که ۱۱۱ نفر کشته شده بودند ۲ درصد افزایش نشان می دهد.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32579

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز