تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
63

تصادف در جاده یاسوج به اصفهان ۶ مصدوم برجا گذاشت

  • کد خبر : 25045
  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۵۸
تصادف در جاده یاسوج به اصفهان ۶ مصدوم برجا گذاشت

تصادف در جاده یاسوج به اصفهان ۶ مصدوم برجا گذاشتبه گزارش خبرگزاری تصادف نیوز محسن جلیل افزود:حادثه تصادف در جاده یاسوج به اصفهان رخ داد  بلافاصله، سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد. جلیل تصریح کرد: این سانحه ۶ نفر مصدوم در پی داشت. وی تاکید کرد: به محض رسیدن تکنسین های […]

تصادف در جاده یاسوج به اصفهان ۶ مصدوم برجا گذاشتتصادف در جاده یاسوج به اصفهان ۶ مصدوم برجا گذاشتبه گزارش خبرگزاری تصادف نیوز محسن جلیل افزود:حادثه تصادف در جاده یاسوج به اصفهان رخ داد  بلافاصله، سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد.

جلیل تصریح کرد: این سانحه ۶ نفر مصدوم در پی داشت.

وی تاکید کرد: به محض رسیدن تکنسین های اورژانس ۱۱۵ اقدامات درمانی و حمایت های پزشکی اولیه انجام و جهت انجام اقدامات درمانی پیشرفته به مرکز درمانی در شهر یاسوج انتقال داده شد.

جلیل ادامه داد: حال ۲ نفر از مصدومین وخیم گزارش شده است.

حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰ تا ۹۵ بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است.

افزون بر ۶ هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد. بر اساس سالنامه آماری سازمان پزشکی قانونی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶ رتبه سوم میزان مصدومان ناشی از حوادث رانندگی را بر حسب جمعیت داشته است.

استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان ، ۱۷ بخش و یکهزار و ۶۷۰ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است.
این استان با داشتن کمتر از ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان های خطرناک در زمینه سوانح و حوادث رانندگی است.

اخبار مرتبط

برخورد پژو با تریلر ۲ کشته و ۲ مصدوم در جاده یاسوج_اصفهان برجا گذاشت

واژگونی خودرو در جاده شهرضا به اصفهان ۱۳ مصدوم برجاگذاشت

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=25045

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز