تاریخ : جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
65

تصادف پراید در تهران-ساوه باعث محبوس شدن و مصدومیت راننده شد.

  • کد خبر : 30429
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۹:۴۱
تصادف پراید در تهران-ساوه باعث محبوس شدن و مصدومیت راننده شد.

تصادف خونین پراید با گاردریل در آزادراه تهران-ساوه برخورد شدید تصادف یک دستگاه خودروسواری پراید با گاردریل درپراید در تهران-ساوه باعث محبوس شدن و مصدومیت راننده آن شد. به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر تصادف یک دستگاه خوروی سواری پراید با گاردریلهای […]

تصادف خونین پراید با گاردریل در آزادراه تهران-ساوه

تصادف خونین پراید با گاردریل در آزادراه تهران-ساوه

برخورد شدید تصادف یک دستگاه خودروسواری پراید با گاردریل درپراید در تهران-ساوه باعث محبوس شدن و مصدومیت راننده آن شد.

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر تصادف یک دستگاه خوروی سواری پراید با گاردریلهای کنار آزادراه تهران ساوه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۲۹ را به محل حادثه در آزادراه تهران ساوه، نرسیده به عوارضی تهران ساوه اعزام کرد.

عباس سرافرازی افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت: یکدستگاه خودروسواری پراید به دلایل نامعلومی پس از خروج از مسیر اصلی، به شدت با گاردریل های کنار آزادراه برخورد کرد که براثرآن راننده خودرو سواری که مردی۲۸ ساله بود، در داخل اتاقک خودرو گرفتار شد.

وی با اشاره به مصدوم شدن راننده خودروی سواری در این حادثه، افزود: آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق خودرو و ایمن سازی محل، از بروز حوادث بعدی جلوگیری کردند و همچنین با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی، قسمت هایی از خودرو را برش دادند و راننده سواری را از داخل این وسیله نقلیه بیرون آوردند.

این افسرآماده آتش نشانی با اعلام این که راننده مصدوم جهت اعزام به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس داده شد، تصریح کرد: علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در حال بررسی است.

اخبار مرتبط

معروف ترین کشته شدگان تصادفات جاده ای چه کسانی هستند؟ تصادف افراد مشهور

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30429

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز