تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
8
باز هم اتوپایلوت تسلا خرابی به بار آورد!

تصادف خودروی تسلا این بار با کامیون پارک شده

  • کد خبر : 34335
  • ۰۷ تیر ۱۴۰۲ - ۶:۴۴
تصادف خودروی تسلا این بار با کامیون پارک شده

به گزارش تصادف نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، این رویداد به بررسی بیشتر سیستم کمک راننده خودروسازی برقی منجر می شود. طبق گزارش پلیس در مورد تصادف تسلا، خودروی تسلا در لاین میانی بزرگراه در حال حرکت بود که به پشت یک کامیون «فرایت لاینر» برخورد کرد که در همان لاین برای بستن لاین […]

به گزارش تصادف نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، این رویداد به بررسی بیشتر سیستم کمک راننده خودروسازی برقی منجر می شود. طبق گزارش پلیس در مورد تصادف تسلا، خودروی تسلا در لاین میانی بزرگراه در حال حرکت بود که به پشت یک کامیون «فرایت لاینر» برخورد کرد که در همان لاین برای بستن لاین سمت راست پارک شده بود.

تصادف تسلا

پلیس اعلام کرد به دلیل آنکه خودرو در وضعیت اتوپایلوت قرار داشته از کنترل خارج شده است. همچنین راننده ۱۸ ساله وسیله نقلیه به رانندگی با بی احتیاطی متهم شده است.

البته هیچ جراحتی گزارش نشده است. تسلا که در حال حاضر بخش روابط عمومی ندارد، به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخی نداده است.

رگولاتورهای آمریکایی مشغول تحقیق درباره مجموعه ای از رویدادها هستند که در آن خودروهای تسلا در وضعیت اتوپایلوت با وسایل نقلیه اورژانسی برخورد کرده است.

در ماه فوریه تسلا مدل اس با یک خودروی آتش نشانی پارک شده در یکی از شهرهای ایالت کالیفرنیا تصادف کرد که طی این رویداد راننده خودرو کشته شد. همین امر به تحقیقاتی از سوی سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا منجر شد.

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=34335

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز