تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
75

تصادف در بزرگراه آزادگان و گرفتار شدن خانواده ۴ نفره در آهن پاره های خاور

  • کد خبر : 29165
  • ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۷:۵۷
تصادف در بزرگراه آزادگان و گرفتار شدن خانواده ۴ نفره در آهن پاره های خاور

تصادف برخورد دو دستگاه خودروی باربری با یکدیگر در بزرگراه آزادگان، چهار مصدوم بر جای گذاشت حادثه تصادف برخورد یک دستگاه خودروی باری ویژه حمل خودروهای صفر کیلومتر با خودروی باری خاور با همراه چهار سرنشین در بزرگراه آزادگان، چهار مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از ستاد فرماندهی آتش […]

تصادف برخورد دو دستگاه خودروی باربری با یکدیگر در بزرگراه آزادگان، چهار مصدوم بر جای گذاشت

 تصادف در بزرگراه آزادگان و گرفتار شدن خانواده 4 نفره در آهن پاره های خاور

حادثه تصادف برخورد یک دستگاه خودروی باری ویژه حمل خودروهای صفر کیلومتر با خودروی باری خاور با همراه چهار سرنشین در بزرگراه آزادگان، چهار مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر برخورد دو دستگاه خودرو با یکدیگر بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۲ را به همراه تیم نجات ۵ مستقر در ایستگاه ۳۸ به محل حادثه در شرق به غرب بزرگراه آزادگان، علی آباد قاجار اعزام نمود.

محمود عبدالهی افسر آماه منطقه چهار عملیات در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودروی باری خاور با چهار سرنشین، پس از انحرف از مسیر اصلی، پس از عبور از شانه خاکی راه با یک دستگاه خودروی باری ویژه حمل خودروهای صفر کیلومتر برخورد کرده اند و درپی این حادثه خودروی خاور از قسمت جلو دچار خسارت شدید شده و چهار نفر سرنشین خودرو(یک خانم ۳۵ ساله، پسر بچه ۱۲ ساله، دختر بچه ده ساله و مرد ۴۵ ساله)، در داخل خودرو محبوس شده و امکان خروج ندارند.

 تصادف در بزرگراه آزادگان و گرفتار شدن خانواده 4 نفره در آهن پاره های خاور

وی افزود: آتش نشانان و نجاتگران بلافاصله با رعایت نکات ایمنی همزمان با قطع جریان برق خودروها و ایمن سازی محل حادثه به یاری محبوسین این حادثه شتافتند و پس از عملیاتی سخت و طاقت فرسا موفق شدند هر چهار محبوس را از داخل خودرو خارج کرده و پس از حضور عوامل اورژانس به محل، آنان را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

عبداللهی تصریح کرد: آتش نشانان پس از جدا سازی خودرو و انتقال به مکان امن و حالت پایدار و با تحویل محل به عوامل راهور و انتظامی و جلوگیری از نشت بنزین و ایمن سازی محل حادثه ماموریت خود را پایان دادند.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار در شیراز باعث مرگ و مصدومیت چهار تن از سرنشینان خودرو شد.

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=29165

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز