تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
70

تصادف با تیر چراغ در اصفهان خانم ۳۵ ساله را به کام مرگ کشاند

  • کد خبر : 31814
  • ۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۸:۳۵
تصادف با تیر چراغ  در اصفهان خانم ۳۵ ساله را به کام مرگ کشاند

سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با تیر چراغ در بزرگراه شهید کشوری اصفهان خبر داد این حادثه یک فوتی داشت. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، او افزود:این حادثه در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید کشوری […]

خانم ۳۵ ساله در تصادف مرگبار امروز اصفهان با تیر چراغ او را به کام مرگ فرو برد

سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با تیر چراغ در بزرگراه شهید کشوری اصفهان خبر داد این حادثه یک فوتی داشت.

خبر تصادف مرگبار امروز با تیر چراغ در اصفهان

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، او افزود:این حادثه در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید کشوری بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با تیر پایه روشنایی حاشیه راه اتفاق افتاد متاسفانه راننده ۳۵ ساله که یک خانم بود در دم فوت و دیگر سرنشین خودرو به شدت مجروح شد.

رییس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه بدون توجه به علت تصادف می‌توان گفت شدت خسارت وارده به وسیله نقلیه و شدت صدمات به سرنشینان از ناایمن بودن و ضعف ایمنی در بدنه خودرو حکایت دارد، ادامه داد: به عبارتی ضعف ایمنی خودرو هم در میزان خسارات و هم در شدت صدمات وارده به سرنشینان بسیار تاثیرگذار بوده و نقش مستقیم داشته است.

او با بیان اینکه علت تصادف در حادثه ترافیکی امروز به استناد تبصره سه ماده ۱۴ قانون جدید اخذ جرایم رانندگی ۵۰ – ۵۰ به صورت مساوی ناشی از عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه به علت تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده سواری پژو و عدم اصلاح و ایمن سازی راه از سوی سازمان مربوطه بوده است، ابراز داشت: ایمن سازی معابر شهری و به ویژه بزرگراه‌ها باید در دستور کار ویژه مسئولان قرار گیرد.

مطالب مرتبط

تصادف محور بجستان-بردسکن یک کشته از خود برجا گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31814

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز