تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
56

تصادف امروز بزرگراه چمران باعث ترافیک سنگین شد

  • کد خبر : 31584
  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۵:۴۳
تصادف امروز بزرگراه چمران باعث ترافیک سنگین  شد

سرهنگ مجید رنجبر از وقوع تصادف مرگبار امروز سه خودرو در بزرگراه چمران خبر داد و گفت : غیر قابل حرکت بودن این سه وسیله باعث ترافیک سنگین در محدوده‌ی بزرگراه چمران شد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری برنا ؛ سرهنگ مجید رنجبر، رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور […]

تصادف مرگبار امروز سه خودرو در بزرگراه چمران باعث ترافیک سنگین در محدوده‌ی بزرگراه چمران شد.

سرهنگ مجید رنجبر از وقوع تصادف مرگبار امروز سه خودرو در بزرگراه چمران خبر داد و گفت : غیر قابل حرکت بودن این سه وسیله باعث ترافیک سنگین در محدوده‌ی بزرگراه چمران شد.

خبر تصادف مرگبار امروز سه خودرو در بزرگراه چمران

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری برنا ؛ سرهنگ مجید رنجبر، رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب در خصوص این خبر گفت: در شمال به جنوب بزرگراه چمران قبل از رسالت  تصادفی بین سه وسیله ۲۰۶ ، تیبا و دنا روی داد که باعث ایجاد ترافیک مقطعی سنگین در این محدوده  گردید.

او گفت: غیر قابل حرکت بودن این سه وسیله به واسطه شدت حادثه  در وسط راه ، باعث  کندی حرکت و ایجاد ترافیک  و همچنین باعث بروز حوادث ناگوار احتمالی در این محدوده شد.

سرهنگ رنجبر افزود: بلافاصله پس از دریافت این خبر عوامل  منطقه ۲۳ پلیس  راهور در صحنه حضور یافتند  و مشغول بررسی این سانحه و روان سازی بار ترافیکی گردیدند و به وسیله جرثقیل نسبت به جابجایی و انتقال این وسیله ها به حاشیه راه اقدام نمودند .

او گفت: با بررسی های صورت گرفته مشخص گردید عدم رعایت فاصله طولی باعث این حادثه گردیده که هر وسیله نقلیه نسبت به خودروی جلویی  مقصر در این حادثه می باشند 

سرهنگ رنجبر از رانندگان خواست حتما فاصله طولی را با خودروی مقابل خود رعایت نمایند و پس از بروز حادثه خسارتی حتما خودروی خود را با رعایت اصول ایمنی و استفاده از مثلث خطر به کنار کشیده و باعث ترافیک نگردند.

مطالب بیشتر

تصادف مرگبار پژو در تهران با کامیون حامل بار ۲ نفر مصدوم شدند 

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31584

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز