تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
13
واژگونی کامیون در اصفهان

تصادف امروز اصفهان و واژگونی تانکر حامل ۱۹هزار لیتر گازوئیل

  • کد خبر : 34299
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۸:۲۶
تصادف امروز اصفهان و واژگونی تانکر حامل ۱۹هزار لیتر گازوئیل

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از واژگونی تانکر حامل ۱۹ هزار لیتر گازوئیل در اصفهان خبر داد. فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در مورد تصادف امروز اصفهان اظهار داشت: حادثه واژگونی یک دستگاه تانکر حامل سوخت ساعت یک و ۲۳ دقیقه بامداد به مرکز فرماندهی عملیات آتش نشانی اصفهان […]

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از واژگونی تانکر حامل ۱۹ هزار لیتر گازوئیل در اصفهان خبر داد. فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در مورد تصادف امروز اصفهان اظهار داشت: حادثه واژگونی یک دستگاه تانکر حامل سوخت ساعت یک و ۲۳ دقیقه بامداد به مرکز فرماندهی عملیات آتش نشانی اصفهان اعلام شد.

 تصادف امروز کامیون اصفهان

اصفهان – وی با بیان اینکه تصادف امروز اصفهان حادثه یک تانکر حامل سوخت ۱۹ هزار لیتر گازوئیل در اتوبان شهید خرازی ورودی صمدیه واژگون شده است، افزود: اکیپ امداد، اطفا، نجات و پیشگیری از وقوع حریق از ایستگاه‌های شماره ۱، ۲، ۶، ۸، ۱۱، ۱۶ و ۲۲ همراه با آتشیار لطفی افسر کشیک وقت به محل حادثه اعزام شدند.


واژگونی تانکر حامل ۱۹هزار لیتر گازوئیل در اصفهان

تصادف امروز کامیون اصفهان - واژگونی تانکر

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله راننده ۳۵ ساله را از داخل خودرو خارج و با توجه به نشت شدید گازوئیل و احتمال آتش سوزی، اقدامات لازم را جهت جلوگیری از هدر رفت گازوئیل و ایمن سازی محل به انجام رساندند.

وی تصریح کرد: مدت زمان این عملیات تا رفع خطر کامل حدود ۴ ساعت گزارش شده است.

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=34299

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز