تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
62

تصادف امروز آزادراه تهران-قم دو نفر از سرنشین خودروها مصدوم شدند

  • کد خبر : 31464
  • ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۳:۲۴
تصادف امروز آزادراه تهران-قم  دو نفر از سرنشین خودروها مصدوم شدند

تصادف نیوز از برخورد مرگبار امروز دو دستگاه خودروی سواری در محور اصلی آزادراه تهران -قم خبر داد که منجر به مصدوم شدن دو سرنشین این خودروها شد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، رانندگان خودرو های عبوری از وقوع یک مورد حادثه رانندگی در آزادراه خلیج فارس، مقابل تیر […]

تصادف مرگبار امروز در آزادراه تهران-قم منجر به مصدوم شدن ۲ نفر گردید

تصادف نیوز از برخورد مرگبار امروز دو دستگاه خودروی سواری در محور اصلی آزادراه تهران -قم خبر داد که منجر به مصدوم شدن دو سرنشین این خودروها شد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، رانندگان خودرو های عبوری از وقوع یک مورد حادثه رانندگی در آزادراه خلیج فارس، مقابل تیر روشنایی شماره ۲۵ به سامانه ۱۲۵ خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۵۰ را عازم محل حادثه کرد.

خبر تصادف مرگبار امروز در آزادراه تهران-قم

مصطفی عباس نژاد فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره این حادثه اظهار داشت: دو دستگاه خودروی سواری پراید به هنگام حرکت در مسیر جنوب به شمال آزادراه خلیج فارس، به علت نامعلومی پس از منحرف شدن از مسیر اصلی به شدت با یکدیگر برخورد کردند که پس از وقوع این حادثه هر دو خودرو در وسط مسیر حرکت خودروهای عبوری در آزادراه متوقف شد و همچنین رانندگان خودروها در داخل اتاقک آنها محبوس شدند.

وی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی در ابتدا برای جلوگیری از وقوع حوادث بعدی اقدام به چیدمان علائم هشدار دهنده در طول مسیر کرده و پس از بازدید و بررسی اولیه و رفع نشت سوخت از هر دو خودرو، با استفاده از ابزار تخصصی نجات، رانندگان محبوس شده را در حضور عوامل اورژانس از داخل هر دو وسیله نقلیه به بیرون منتقل کردند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: رانندگان این خودروها که دو مرد ۲۱ و ۳۵ ساله بودند با توجه به شدت جراحات وارده، توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

عباس نژاد با اشاره به این که علت بروز این حادثه رانندگی درحال حاضر از سوی پلیس راهور منطقه در دست بررسی است، افزود: پس از انتقال مصدومین به مراکز درمانی، آتش نشانان محل حادثه را از بقایای به جا مانده از این تصادف پاکسازی کردند.

مطالب بیشتر

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31464

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز