تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
52

تصادف ال نود با گاردریل های بزرگراه بابایی در تهران حادثه آفرید

  • کد خبر : 31917
  • ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۶:۴۸
تصادف ال نود با گاردریل های بزرگراه بابایی در تهران حادثه آفرید

سرهنگ اسماعیل احسان پور از تصادف مرگبار امروز سواری ال نود با گاردریل های مسیر غرب به شرق بزرگراه بابایی و فرو رفتن این گاردریل ها به داخل اتاق خودرو به علت سرعت زیاد خبر داد .  سرهنگ اسماعیل احسان پور عنوان کرد: وقوع یک فقره تصادف  شدید سواری ال نود  با گاردریل های کناری  مسیر […]

تصادف مرگبار امروز سواری ال نود با گاردریل در بزرگراه بابایی، که به علت سرعت زیاد منجر به فرو رفتن این گاردریل ها به داخل اتاق خودرو گردید

سرهنگ اسماعیل احسان پور از تصادف مرگبار امروز سواری ال نود با گاردریل های مسیر غرب به شرق بزرگراه بابایی و فرو رفتن این گاردریل ها به داخل اتاق خودرو به علت سرعت زیاد خبر داد .

خبر تصادف مرگبار امروز ال نود با گاردریل های بزرگراه بابایی

 سرهنگ اسماعیل احسان پور عنوان کرد: وقوع یک فقره تصادف  شدید سواری ال نود  با گاردریل های کناری  مسیر غرب به شرق  بزرگراه بابایی بعد از تلو ، به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که : این سواری  به علت سرعت زیاد  و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به میان گاردریل های کناری این بزرگراه رفته که پس از ورود این گاردریل ها به داخل اتاق خودرو این سواری در میان بزرگراه  متوقف می شود.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، وی ادامه داد :  با حضور تیم کارشناسی منطقه  ۲۵  پلیس راهور در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار این سواری  با کمک جرثقیل از موقعیت خارج گردید و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت باز ایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .

سرهنگ احسان پور گفت : اگر سرعت این سواری کم بود و با سرعت مطمئنه حرکت می کرد مطمئنا راننده آن می توانست وسیله نقلیه خود را کنترل کرده و به موقع عکس العمل نشان داده و مانع برخورد با گاردریل ها گردد .

 به همین خاطر از رانندگان تقاضا داریم  در حین حرکت در معابر از سرعت مطمئنه بهره برده و با سرعتی حرکت کنند که بتوانند به موقع وسیله نقلیه خود را متوقف نمایند .

مطالب بیشتر

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31917

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز