تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
66

تصادف اتوبوس با کوه ۹ نفر مجروح شدند

  • کد خبر : 31058
  • ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۷:۴۸
تصادف اتوبوس با کوه ۹ نفر مجروح شدند

حسین قاسمی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از تصادف اتوبوس کرج – بندرعباس با کوه بعد از تنگه زاغ خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری حادثه ۲۴ در پی تماس با اورژانس ۱۱۵ در ساعت ۱۲:۴۴ مبنی بر برخورد […]

تصادف اتوبوس کرج – بندرعباس با کوه بعد از تنگه زاغ هرمزگان ۹ نفر مجروح داشت

حسین قاسمی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از تصادف اتوبوس کرج – بندرعباس با کوه بعد از تنگه زاغ خبر داد.

تصادف  اتوبوس کرج – بندرعباس با کوه بعد از تنگه زاغ ۹ نفر مجروح داشت

 به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری حادثه ۲۴ در پی تماس با اورژانس ۱۱۵ در ساعت ۱۲:۴۴ مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کوه، ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از مراکز قطب آباد، سیاهو و حاجی آباد به محل اعزام شدند.

حسین قاسمی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برخورد اتوبوس کرج – بندرعباس با کوه بعد از تنگه زاغ خبر داد و گفت: در پی تماس با اورژانس ۱۱۵ مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با کوه، ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از مراکز قطب آباد، سیاهو و حاجی آباد به محل اعزام شدند.

دکتر قاسمی افزود: در این اتوبوس که ۴۰ نفر سرنشین داشت، تعداد ۹ نفر مصدوم شده اند که ۲ مصدوم به بیمارستان حاجی آباد، ۴ مصدوم به بیمارستان شهید محمدی و ۳ مصدوم نیز به بیمارستان خلیج فارس بندرعباس اعزام شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه ابراز کرد: اکثر مصدومین این حادثه دچار آسیب از ناحیه ستون فقرات شده اند.

اخبار مرتبط

تصادف در آستارا-اردبیل یک کشته داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31058

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز