تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
53

تصادف اتوبوس با تابلو در محدوده یاسینی–زین الدین در پایتخت

  • کد خبر : 32521
  • ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۸:۳۸
تصادف اتوبوس با تابلو در محدوده یاسینی–زین الدین در پایتخت

سرهنگ مجید رنجبر از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه اتوبوس بیابانی همراه مسافر با پایه های تابلو در مسیر یاسینی به جنوب ابتدای زین الدین به غرب خبر داد. سرهنگ مجید رنجبر گفت:امروز برابر اعلام فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف مرگبار اتوبوس با تابلو در محدوده  یاسینی–زین الدین، بلافاصله ماموران پلیس راهور پایتخت […]

سرهنگ مجید رنجبر از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه اتوبوس بیابانی همراه مسافر با پایه های تابلو در مسیر یاسینی به جنوب ابتدای زین الدین به غرب خبر داد.

خبر تصادف مرگبار امروز اتوبوس با تابلو در پایتخت

سرهنگ مجید رنجبر گفت:امروز برابر اعلام فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف مرگبار اتوبوس با تابلو در محدوده  یاسینی–زین الدین، بلافاصله ماموران پلیس راهور پایتخت به همراه گروه های امدادی و اورژانس در محل حادثه حاضر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که این حادثه بر اثر عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه صورت گرفته که راننده این اتوبوس  ، دیگر نتوانسته خودروی خود را کنترل کند و از مسیر و راه خارج شده و پس از عبور از چند مانع  به شدت با  پایه تابلو  برخورد می نماید .

وی تصریح کرد: در این حادثه ، خوشبختانه به کسی آسیبی نرسید و راننده و مسافرین بعد از آن به کمک عوامل امدادی از اتوبوس خارج شدند

سرهنگ رنجبر از رانندگان خواست در حین رانندگی تمام حواس خود را فقط به رانندگی معطوف دارند و از عجله و شتاب خودداری نمایند .

مطالب مرتبط

تصادف مرگبار امروز عابر پیاده با خودرو پژو در پایتخت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32521

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز