تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
68

تصادفات جنوب سیستان و بلوچستان جان ۱۲ نفر را گرفت

  • کد خبر : 18776
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۷:۳۶
تصادفات جنوب سیستان و بلوچستان جان ۱۲ نفر را گرفت

تصادفات جنوب سیستان و بلوچستان جان ۱۲نفر را گرفت  به گزارش خبرگزاری تحلیلی،آموزشی تصادف نیوز به نقل از خبرنگار ایرنا در گفت‌وگو با سرهنگ مصطفی کول زاده اظهارداشت: این میزان فوتی و مجروح نتیجه ۱۰ فقره تصادف در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان بوده است. وی سرعت زیاد، تجاوز به چپ و سبقت را از […]

تصادفات جنوب سیستان و بلوچستان جان ۱۲نفر را گرفتتصادفات جنوب سیستان و بلوچستان جان ۱۲نفر را گرفت  به گزارش خبرگزاری تحلیلی،آموزشی تصادف نیوز به نقل از خبرنگار ایرنا در گفت‌وگو با سرهنگ مصطفی کول زاده اظهارداشت: این میزان فوتی و مجروح نتیجه ۱۰ فقره تصادف در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان بوده است.
وی سرعت زیاد، تجاوز به چپ و سبقت را از دلایل عمده بروز حوادث رانندگی این مدت در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان ذکر کرد.

علت تصادفات در این مدت

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه علت ۶۰ درصد تصادفات این مدت سرعت زیاد رانندگان بوده است، گفت: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی برای راننده وسیله نقلیه ضروری است .

وی تصریح کرد: افراد توجه داشته باشند رعایت فاصله طولی و رانندگی با سرعت مطمئنه می‌تواند از بروز بسیاری سوانح و تلفات جاده‌ای جلوگیری کند.

سیستان و بلوچستان در شمال به مرکزیت زاهدان و جنوب به مرکزیت ایرانشهر است که شهرستان‌های شمالی و مرکزی شامل زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان زیر پوشش قرارگاه شمال و شهرستان‌های جنوبی ایرانشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار زیرپوشش قرارگاه پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارند.

مهمترین دلایل افزایش تصادفات

از منظر کارشناسان وجود راه‌های دو طرفه، قوس و پیچ‌های فراوان در کنار سرعت زیاد، قاچاق سوخت، انسان و کالا و رعایت نکردن قانون از مهمترین دلایل افزایش تصادفات در محورهای ارتباطی سیستان و بلوچستان است.

اخبار بیشتر

رعایت سرعت مجاز در رانندگی + فیلم قانون ۳ ثانیه در رانندگی

عوامل حواس پرتی در رانندگی – از تلفن همراه تا موسیقی و خوراکی!

تشریح علت وقوع تصادفات تهران / عدم توجه به جلو

کاهش تصادفات جاده‌ای در خراسان‌جنوبی به ۳۱ درصد رسیده است

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=18776

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز