تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
45

تصادفات امروز در اصفهان ۳ مصدوم از خود برجا گذاشت

  • کد خبر : 32435
  • ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۹:۰۲
تصادفات امروز در اصفهان ۳ مصدوم از خود برجا گذاشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تصادفات مرگبار امروز اتوبوس اسکانیا در پل خورزوق و خودروی پیکان در بزرگراه آزادگان اصفهان خبر داد که در این حوادث ۳ نفر مصدوم شدند. به گزارش پایگاه خبر ی تصادف نیوز تصادفات مرگبار امروز اتوبوس اسکانیا در پل خورزوق سبب مصدوم شدن ۲ نفر و […]

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تصادفات مرگبار امروز اتوبوس اسکانیا در پل خورزوق و خودروی پیکان در بزرگراه آزادگان اصفهان خبر داد که در این حوادث ۳ نفر مصدوم شدند.

خبر تصادفات مرگبار امروز در اصفهان

به گزارش پایگاه خبر ی تصادف نیوز تصادفات مرگبار امروز اتوبوس اسکانیا در پل خورزوق سبب مصدوم شدن ۲ نفر و تصادف خودروی پیکان در بزرگراه آزادگان اصفهان سبب مصدوم شدن یک نفر شد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا در گفت و گو با سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: خبر انحراف اتوبوس اسکانیا بین شهری ساعت ۱۶ امروز در پل خورزوق به آتش‌نشانی اعلام شد و نیروهای ایستگاه شماره ۶ به محل اعزام شدند.
فرهاد کاوه آهنگران افزود: نیروهای امدادی آتش‌نشانی پس از حضور در محل حادثه،  راننده و کمک راننده اتوبوس را خارج کردند.
وی بیان کرد: این دو نفر مصدومیت جدی نداشتند و  به صورت سطحی مصدوم شده بودند.

خورزوق در مجاورت شهر اصفهان و در شهرستان شاهین شهر و میمه واقع ‌است، که هر سال تصادفاتی در این محدوده رخ می‌دهد

پل خورزوق یکی از نقاط حادثه خیز اصفهان است که هر سال چند تصادف و انحراف وسایط نقلیه در این محدوده رخ می‌دهد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان همچنین درباره تصادف خودروی پیکان در بزرگراه آزادگان اصفهان تصریح کرد: بعد از اتفاق سانحه رانندگی، نیروهای عملیاتی از ایستگاه های شماره ۲۲ و ۱۰ به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: راننده این خودروی سواری محبوس و از ناحیه سر، گردن و پا مصدوم شده بود که با کمک آتش‌نشانان، خارج و تحویل عوامل اورژانس شد.

مطالب مرتبط

تصادف مرگبار زنجان-قزوین سه نفر کشته و سه نفر مصدوم داشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32435

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز