تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
59

افزایش ۲۰ درصدی فوتی در تصادفات رانندگی مازندران

  • کد خبر : 15798
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۶:۰۸
افزایش ۲۰ درصدی فوتی در تصادفات رانندگی مازندران

افزایش ۲۰ درصدی فوتی در تصادفات رانندگی مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: کل متوفیات ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به پزشکی قانونی مازندران در مردادماه امسال ۷۲ نفر هستند که این رقم در مدت مشابه سال پیش ۲۰ درصد افزایش داشت. به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی مازندران، علی عباسی اظهارکرد: کل متوفیات ناشی […]

افزایش ۲۰ درصدی فوتی در تصادفات رانندگی

افزایش ۲۰ درصدی فوتی در تصادفات رانندگی

مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: کل متوفیات ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به پزشکی قانونی مازندران در مردادماه امسال ۷۲ نفر هستند که این رقم در مدت مشابه سال پیش ۲۰ درصد افزایش داشت.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی مازندران، علی عباسی اظهارکرد: کل متوفیات ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به پزشکی قانونی مازندران در مردادماه امسال ۷۲ نفر ( ۶۰ مرد و ۱۲ زن) هستند که این رقم در مدت مشابه سال پیش ۲۰ درصد افزایش داشت.

وی تصریح کرد: از کل متوفیات حوادث رانندگی مردادماه ، بیرون شهری ۴۵ نفر ، محور درون شهری ۲۴ نفر، و راه روستایی ۳ نفر را در برمی گیرد.

جزئیات افزایش ۲۰ درصدی فوتی در تصادفات رانندگی

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با بیان اینکه بیشترین فوتی مربوط به شهرهای ساری با ۱۶ ، بابل با ۱۰ و آمل با ۶ فوتی و شهرهای نکا و گلوگاه بدون فوتی گزارش شده است،خاطرنشان کرد: بر اساس این گزارش ۲۰ نفر عابر ، ۲۰ نفر راننده ، ۱۸ سرنشین ،۱۳موتور سوار و یک نفر دوچرخه سوار هستند .

عباسی تعداد مصدومین ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به مراکز پزشکی استان را در مرداد ماه سال جاری، ۱۱۴۹ نفر اعلام کرد که این رقم در مدت مشابه سال قبل ۲۹ درصد کاهش داشته است.

آمار تصادفات رانندگی استان آذربایجان غربی را در این قسمت بخوانید.

وی با اشاره به اینکه بیشترین فوتی در جاده های برون شهری رخ داده است،گفت: این می تواند هشداری باشد تا با رعایت نکات ایمنی از قبیل بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و سرنشینان و نیز عدم مکالمه با تلفن همراه و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در کاهش تصادفات موثر باشد.

مطالعه بیشتر :

اخبار بیشتر 

آموزش های مربوط به تصادفات و رانندگی 

تحلیل ها و پرونده های موضوعی تصادف نیوز 

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=15798

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز