تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
62

افزایش آمار قربانیان تصادفات مرگبار شهری خراسان شمالی در ۶ ماه نخست امسال

  • کد خبر : 32740
  • ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
افزایش آمار قربانیان تصادفات مرگبار شهری خراسان شمالی در ۶ ماه نخست امسال

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی امروز از افزایش آمار ۷۶ درصدی قربانیان تصادفات مرگبار شهری خراسان شمالی در ۶ ماه نخست امسال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا امروز سرهنگ احمد خندانی مقدم نسبت به افزایش آمار قربانیان اظهار داشت: در این بازه زمانی ۲۹ فقره […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی امروز از افزایش آمار ۷۶ درصدی قربانیان تصادفات مرگبار شهری خراسان شمالی در ۶ ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا امروز سرهنگ احمد خندانی مقدم نسبت به افزایش آمار قربانیان اظهار داشت: در این بازه زمانی ۲۹ فقره تصادفات مرگبار منجر به فوت در شهرهای استان ثبت شده است که این آمار و رقم ها در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۸۱ درصد افزایش داشته است.

خبر امروز افزایش آمار قربانیان تصادفات مرگبار شهری خراسان شمالی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی افزود: در این مدت وقوع یکهزار و ۸۰ فقره تصادف جرحی در شهرهای استان ثبت شده است که این سانحه ها منجر به مصدومیت یکهزار و ۱۵۰ نفر شده است.

وی گفت: نیمه نخست امسال شمار تصادفات جرحی در شهرهای استان نسبت به مدت مشابه پارسال ۶ درصد افزایش و شمار مصدومان این تصادفات ۱۱ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ خندانی مقدم خاطرنشان کرد: در نیمه نخست امسال در مجموع یکهزار و ۴۱۸ فقره تصادف در شهرهای استان ثبت شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۱ درصد رشد دارد.

وی افزود: در ۶ ماهه امسال ۱۶۶ هزار و ۳۹۸ مورد اخطاریه به رانندگان متخلف در شهرهای استان داده شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۶ درصد رشد دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان شمالی گفت: در این مدت سه هزار و ۲۴۸ دستگاه خودرو و یکهزار و ۶۱۷ دستگاه موتورسیکلت رانندگان متخلف توقیف شده است.

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور واقع است و ۴۴ درصد از جمعیت آن در روستاها سکونت دارند.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32740

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 4

تصادف نیوز