تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
54

افزایش آمار تصادفات فوتی شهری استان سمنان در سال جاری

  • کد خبر : 32688
  • ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
افزایش آمار تصادفات فوتی شهری استان سمنان در سال جاری

خبر افزایش ۲۷ درصدی آمار تعداد تصادفات مرگبار فوتی شهری در ۶ ماه نخست سال جاری در استان سمنان  رئیس پلیس راهور استان سمنان افزایش آمار تعداد تصادفات فوتی ۶ ماه نخست سال گذشته این استان را ۱۱ فقره خواند و از تصادف های مرگبار منجر به فوت شهری در ۶ ماه نخست امسال این […]

خبر افزایش ۲۷ درصدی آمار تعداد تصادفات مرگبار فوتی شهری در ۶ ماه نخست سال جاری در استان سمنان

 رئیس پلیس راهور استان سمنان افزایش آمار تعداد تصادفات فوتی ۶ ماه نخست سال گذشته این استان را ۱۱ فقره خواند و از تصادف های مرگبار منجر به فوت شهری در ۶ ماه نخست امسال این استان با ۲۷ درصد افزایش که به ۱۴ فقره رسیده است خبر داد.

خبر افزایش آمار تصادفات مرگبار و  فوتی شهری استان سمنان

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ ‌موسی بزرگی در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان که در سالن جلسات ساختمان معاونت عمرانی استانداری سمنان برگزار شد افزود: تصادف های جرحی معابر درون شهری در استان سمنان در ۶ ماه نخست سال جاری، یک هزار و ۴۹ فقره است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۶۸ درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس راهور استان سمنان بیان کرد: ۳۴ نقطه حادثه‌خیز در مجموع معابر شهری استان در سال ۱۴۰۰ احصاء شده که تاکنون  چهار نقطه آشکار سازی  و ۲ نقطه نیز ایمن‌سازی شده است.

وی اضافه کرد: تاکنون اقدام موثری برای ایمن‌سازی نقاط حادثه خیز درون شهری استان صورت نگرفته که نیاز است این مهم به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.

نبود توجه به جلو با ۳۰.۵ درصد و عدم ‌رعایت حق تقدم با ۲۷ درصد، بیشترین فراوانی علت تصادفات معابر درون شهری استان طی ۶ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ بوده است که سرهنگ بزرگی به آن اشاره کرد.

رئیس پلیس راهور استان سمنان ادامه داد: هم چنین سواری با ۷۱ درصد، بیشترین فراوانی نوع کاربری وسیله نقلیه در تصادفات معابر درون شهری طی ۶ ماهه نخست سال جاری را به خود اختصاص داده است.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32688

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز