تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
80

آمار حوادث رانندگی بهار ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته افزایش ۱۸ درصدی داشته است

  • کد خبر : 32191
  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
آمار حوادث رانندگی بهار ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته افزایش ۱۸ درصدی داشته است

بر اساس آمارهای سازمان پزشکی قانونی کشور آمار تلفات حوادث رانندگی در بهار ۱۴۰۰ نسبت به سال قبل افزایش ۱۸ درصدی داشته است. آمار تلفات حوادث رانندگی در بهار سال ۱۴۰۰، چهار هزار و ۱۳۰ نفر بوده است که این رقم در مقایسه با بهار ۹۹، رشدی ۱۸.۶ درصدی داشته است. به گزارش پایگاه خبری […]

بر اساس آمارهای سازمان پزشکی قانونی کشور آمار تلفات حوادث رانندگی در بهار ۱۴۰۰ نسبت به سال قبل افزایش ۱۸ درصدی داشته است.

آمار تلفات حوادث رانندگی ۱۴۰۰ نسبت

آمار تلفات حوادث رانندگی در بهار سال ۱۴۰۰، چهار هزار و ۱۳۰ نفر بوده است که این رقم در مقایسه با بهار ۹۹، رشدی ۱۸.۶ درصدی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ بر اساس آمارهای سازمان پزشکی قانونی کشور، در حوادث رانندگی سه ماه نخست امسال چهار هزار و ۱۳۰ نفر جان خود را از دست دادند که از این تعداد سه هزار و ۳۱۵ نفر مرد و ۸۱۵ نفر زن بودند.

آمار تلفات حوادث رانندگی در بهار سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با آمار تلفات سه هزار و ۴۸۲ نفر، ۱۸٫۶ درصد بیشتر شده است.

بر همین اساس در بهار امسال بیشترین آمار تلفات تصادفات به ترتیب مربوط به استانهای فارس با ۳۴۶، سیستان و بلوچستان با ۳۰۱ و تهران با ۲۷۹ فوتی و کمترین آن مربوط به استانهای ایلام با ۲۶، قم با ۵۸ و کهگیلویه و بویراحمد با ۶۲ فوتی بوده است.

در بهار امسال، ۷۴ هزار و ۹۵۴ نفر نیز در حوادث رانندگی مصدوم و به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند که این تعداد نیز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۲٫۴ درصد بیشتر شده است.

از کل مصدومان تصادفات بهار امسال ۵۵ هزار و ۱۷۵ نفر مرد و ۱۹ هزار و ۷۷۹ نفر زن بودند.

مطالب مرتبط

تصادفات جاده ای : سقوط کامیون به دره در نهاوند ۲ کشته برجا گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32191

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 4

تصادف نیوز