تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
70

آمار تلفات تصادفات در کهگیلویه و بویراحمد در سال جدید افزایش داشته است

  • کد خبر : 32612
  • ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸
آمار تلفات تصادفات در کهگیلویه و بویراحمد در سال جدید افزایش داشته است

خبر افزایش آمار تلفات ناشی از تصادفات مرگبار در کهگیلویه و بویراحمد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در تصادف نیوز مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: از ابتدای فروردین ماه تا پایان شهریورماه امسال ۱۱۷ نفر در تصادفات مرگبار رانندگی استان جان خود را از دست دادند که این آمار تلفات […]

خبر افزایش آمار تلفات ناشی از تصادفات مرگبار در کهگیلویه و بویراحمد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در تصادف نیوز

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: از ابتدای فروردین ماه تا پایان شهریورماه امسال ۱۱۷ نفر در تصادفات مرگبار رانندگی استان جان خود را از دست دادند که این آمار تلفات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، ۲۷.۲ درصد افزایش یافته است.

خبر افزایش آمار تلفات از تصادفات مرگبار در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا در گفت و گو با کامروز امینی اظهار داشت: در مدت مشابه سال گذشته ۹۲ نفر در مناطق مختلف استان در اثر تصادف جان خود را از دست دادند. 

وی افزود:در سوانح رانندگی امسال ، ۹۰ نفر مرد و ۲۷ نفر زن جان خود را از دست دادند و آمار فوتی ها در دو شهرستان دنا و بهمئی در شش ماه نخست امسال صفر بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به تفکیک شهرستانی به ترتیب ۷۹ جسد در بویراحمد، ۲۱ مورد گچساران، ۱۶ مورد کهگیلویه و یک مورد در باشت تحویل پزشکی قانونی شده است.

امینی با اشاره به کاهش ۳ درصدی مصدومان ناشی از تصادفات رانندگی در استان ، گفت: ۲ هزار و ۴۳ پرونده مصدومان حوادث رانندگی در استان تشکیل شده است که از این تعداد ۶۱۰ مورد مربوط به خانم ها بوده است.

حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است. 

افزون بر ۶ هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد. 

مطالب مرتبط

تصادف امروز در کرمانشاه ۶ مصدوم از خود برجای گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32612

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 3

تصادف نیوز