تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
76

آمار تصادف مرگ تهران مربوط به موتورسواران است

  • کد خبر : 31256
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۵:۰۰
آمار تصادف مرگ تهران مربوط به موتورسواران است

بیشترین آمار مرگ در تصادف تهران مربوط به موتورسواران است رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران خبر دادند با بررسی و آنالیز تصادفات در شش ماهه اول امسال مشخص شد ۴۷درصد از آمار متوفیان تصادف و حوادث رانندگی سطح معابر تهران مربوط به موتورسواران، ۳۸درصد عابرین پیاده و ۱۵درصد راننده و سرنشین خودرو است. به […]

بیشترین آمار مرگ در تصادف تهران مربوط به موتورسواران است

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران خبر دادند با بررسی و آنالیز تصادفات در شش ماهه اول امسال مشخص شد ۴۷درصد از آمار متوفیان تصادف و حوادث رانندگی سطح معابر تهران مربوط به موتورسواران، ۳۸درصد عابرین پیاده و ۱۵درصد راننده و سرنشین خودرو است.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا از پلیس راهور فاتب  سرهنگ احسان موُمنی در مورد آمار تصادف و مرگ موتورسواران در تهران افزود: علت این تصادفات بی احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات توسط رانندگان وسایل نقلیه بوده است.

خبر آمار تصادف مرگ تهران مربوط به موتورسواران است

وی ادامه داد: ۶۰ درصد از تصادفات فوتی در معابر بزرگراهی شهر تهران رخ داده که به ترتیب بزرگراه آزادگان، بزرگراه امام علی(ع) و بزرگراه فتح بیشترین حوادث رانندگی را داشت.

سرهنگ مومنی با بیان اینکه بیشترین تصادفات فوتی در منطقه چهار شهرداری تهران با  ۱۱ درصد از کل متوفیان رخ داده اظهار داشت: به ترتیب منطقه ۱۵ شهرداری پایتخت با ۹ و منطقه ۱۹ شهرداری با هشت درصد از کل متوفیان بیشترین آمار فوتی‌ها را داشتند.

رئیس اداره تخلفات پلیس راهور پایتخت به رانندگان توصیه کرد که هنگام رانندگی کمربند ایمنی خود و سرنشینان را حتما بسته نگه‌دارند.

رانندگان از اقداماتی مانند خوردن و آشامیدن، استفاده و صحبت کردن از تلفن همراه، صحبت کردن با سرنشینان که باعث حواس پرتی‌شان می‌شود خودداری کنند

سرهنگ مومنی با بیان اینکه رانندگان در سطح معابر به تابلوهای تعیین مسیر و هشداری توجه کافی داشته باشند و در محل‌هایی مانند تفرجگاه‌ها،مراکز خرید و تجاری و فرهنگی و بازار که تردد عابرین پیاده بیشتر است توجه بیشتری داشته باشند، اظهار داشت: رانندگان هنگام نزدیک شدن به گذرگاه‌های عابر پیاده سرعت وسیله نقلیه را کاهش و به حق تقدم عبور عابرین توجه کامل داشته باشند.

خبر آمار تصادف مرگ تهران مربوط به موتورسواران است

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت در پایان گفت: رانندگان موتورسیکلت حتما از کلاه ایمنی استفاده و از حرکت در خطوط ویژه اتوبوس خودداری کنند همچنین در تقاطع‌ها با روشن شدن چراغ قرمز پشت خط ایست توقف کامل داشته باشند تا شاهد وقوع حوادث دلخراش در سطح معابر تهران نباشیم.

اخبار مرتبط

آمار تصادف در گیلان ، فوتی درون و برون شهری روند کاهشی داشته است

.

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31256

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز