تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
60

آمار تصادفات نوروزی ۱۴۰۰ در در استان مرکزی افزایش یافت

  • کد خبر : 31275
  • ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۴:۵۲
آمار تصادفات نوروزی ۱۴۰۰ در در استان مرکزی افزایش یافت

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: آمار تعداد جان‌باختگان تصادفات مرگبار از ابتدای اجرای طرح نوروزی( ۲۸ اسفند ماه پارسال) تاکنون نسبت به مدت مشابه قبل ۲۰ درصد افزایش یافته است. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از ایرنا در گفت و گو سرهنگ «محمد پورشمس» افزود: در این مدت ۶ […]

آمار تعداد جان‌باختگان تصادفات نوروزی در استان مرکزی ۲۰ درصد افزایش یافت

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: آمار تعداد جان‌باختگان تصادفات مرگبار از ابتدای اجرای طرح نوروزی( ۲۸ اسفند ماه پارسال) تاکنون نسبت به مدت مشابه قبل ۲۰ درصد افزایش یافته است.

آمار تعداد جان‌باختگان تصادفات مرگبار  نوروزی افزایش یافته است. گزارش پلیس راه

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از ایرنا در گفت و گو سرهنگ «محمد پورشمس» افزود: در این مدت ۶ نفر بر اثر وقوع حوادث رانندگی در جاده‌های این استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی بیان کرد: ۶۵ تیم پلیس راه این استان در هر روز از ایام نوروز عملکرد رانندگان را در جاده‌ها رصد و نظارت می‌کنند که از این تعداد،  ۵۲ تیم محسوس و ۱۳ تیم نامحسوس است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی سرهنگ محمد پورشمس ادامه داد: ماموران این پلیس موظفند با رانندگان خاطی برخورد قاطع و جدی داشته باشند و از هیچ خطایی چشم‌پوشی نکنند.

سرهنگ پورشمس اظهار داشت: مردم به دلیل شرایط کرونایی تا حد امکان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و در صورت لزوم و سفر به نقاط مختلف، قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت و در زمان خستگی و خواب آلودگی به هیچ عنوان رانندگی نکنند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی یادآور شد: ۷۰ درصد از حوادث منجر به فوت در جاده‌های استان مرکزی در سال گذشته به دلیل خستگی و خواب آلودگی رخ داده بود که می طلبد رانندگان به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

۶هزار و ۴۰۰ کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه‌های روستایی تشکیل داده و روزانه حدود ۴۹۰ هزار وسیله نقلیه از جاده‌های این استان تردد می‌کنند.

استان مرکزی دارای ۱۲ شهرستان و یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

آمار تصادفات نوروزی ۱۴۰۰ – آمار در حال افزایش

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31275

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 4

تصادف نیوز