تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
82

آمار تصادفات مرگبار در سیستان و بلوچستان ۳۰ مجروح برجا گذاشت

  • کد خبر : 31387
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۷:۵۵
آمار تصادفات مرگبار در سیستان و بلوچستان ۳۰ مجروح برجا گذاشت

تصادف نیوز : فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان سرهنگ مصطفی کول زاده از آمار تصادفات مرگبار هفته گذشته در جنوب سیستان و بلوچستان سه کشته و ۳۰ مجروح برجا گذاشت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا در گفت و گو با سرهنگ مصطفی کول زاده اظهارداشت: این […]

آمار تصادفات مرگبار هفته گذشته در جنوب سیستان و بلوچستان سه کشته و ۳۰ مجروح برجا گذاشت

تصادف نیوز : فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان سرهنگ مصطفی کول زاده از آمار تصادفات مرگبار هفته گذشته در جنوب سیستان و بلوچستان سه کشته و ۳۰ مجروح برجا گذاشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا در گفت و گو با سرهنگ مصطفی کول زاده اظهارداشت: این میزان فوتی و مجروح نتیجه ۱۹ فقره تصادف در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان بوده است.
وی سرعت زیاد، انحراف و تجاوز به چپ و سبقت را از دلایل عمده بروز حوادث رانندگی این مدت در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان ذکر کرد و افزود: بیشترین تصادفات این مدت به سرعت زیاد و عدم توجه به جلو اختصاص دارد.

خبر آمار تصادفات مرگبار جنوب سیستان و بلوچستان که سه کشته و ۳۰ مجروح داشت

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی برای حدود ۱۵ دقیقه پس از هر ۲ ساعت رانندگی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی برای راننده وسیله نقلیه ضروری است تا بازگشت مسافران به شهر و دیار خود ایمن و سلامت انجام شود.

وی تصریح کرد: افراد توجه داشته باشند رعایت فاصله طولی و رانندگی با سرعت مطمئنه می‌تواند از بروز بسیاری سوانح و تلفات جاده‌ای در این ایام جلوگیری کند.

به گزارش تصادف نیوز سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی راه‌های ارتباطی دارای ۲ قرارگاه پلیس راه و ۲ اداره کل راه و شهرسازی در شمال به مرکزیت زاهدان و جنوب به مرکزیت ایرانشهر است که شهرستان‌های شمالی و مرکزی شامل زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان زیر پوشش قرارگاه شمال و شهرستان‌های جنوبی ایرانشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار زیرپوشش قرارگاه پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارند.

مطالب مرتبط

تصادف مرگبار امروز در لرستان دو کشته برجای گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31387

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 5

تصادف نیوز