تاریخ : جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۳
75

آمار تصادفات جاده‌ای در تهران ماهانه جان ۷۰ نفر را می‌گیرد

  • کد خبر : 31261
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۵:۵۳
آمار تصادفات جاده‌ای در تهران ماهانه جان ۷۰ نفر را می‌گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از آمار تصادفات ، تلفات جاده‌ای و ترافیکی خبر داد و گفت: ماهانه حدود ۷۰ نفر جان خود را در مسیر جاده‌ها و شهرهای استان تهران از دست می‌دهند. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه هماهنگی ترافیک استان تهران گفت: […]

آمار تصادفات ، تلفات جاده‌ای و ترافیکی ماهانه جان ۷۰ نفر را در تهران می‌گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از آمار تصادفات ، تلفات جاده‌ای و ترافیکی خبر داد و گفت: ماهانه حدود ۷۰ نفر جان خود را در مسیر جاده‌ها و شهرهای استان تهران از دست می‌دهند.

خبر آمار تصادفات جاده‌ای در تهران که ماهانه جان ۷۰ نفر را می‌گیرد

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه هماهنگی ترافیک استان تهران گفت: تعداد تلفات جاده ای و در مسیر شهرهای استان تهران طی ۱۰ماهه گذشته ۶۷۰ نفر بوده است.

وی خواستار تعامل بیشتر بین فرمانداران، شهرداران و ناجا برای استفاده از همه ظرفیت ها به منظور کاهش تلفات و حوادث ترافیکی در استان تهران شد.

چراغعلی خطاب به فرمانداران شهرستان های تهران گفت: نقاط حادثه خیز هر شهر را شناسایی و از آن نقاط بازدید کنید و  گزارش آن را به ما ارائه دهید.

وی افزود: نصب تابلوهای ترافیکی در دستور کار قرار گیرد و از سوی دیگر ناجا نیز نظارت های لازم را داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در مورد جاده ساوه به رباط کریم نیز گفت: با توجه به حادثه خیز بودن این جاده رسیدگی لازم انجام شود و فرماندار شهرستان شهریار هم با توجه به آمار بالای تلفات جاده ای این شهرستان پیگیری های لازم را انجام دهد.

خبر آمار تصادفات جاده‌ای در تهران که ماهانه جان ۷۰ نفر را می‌گیرد

نیمی از مردم تهران روزانه ۱۵۰ دقیقه در ترافیک به سر می برند ، چراغعلی همچنین  گفت که طبق آمار ۵۰ درصد مردم تهران حدود ۱۵۰ دقیقه در روز را در مسیرهای ترافیکی هستند و این وقت مفید و موثری است که باید با روان سازی ترافیک، آن را به مردم بازگردانیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، باید شرایط را به گونه ای برای مردم فراهم کنیم که بتوانند به کارهای خود رسیدگی کنند.

مطالب مرتبط _ اخبار تصادفات در تصادف نیوز

خبر تصادفات

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31261

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز