تاریخ : پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳
74

شرکت رینگ وارد حوزه امنیت خودرو شد + همکاری با تسلا

  • کد خبر : 32325
  • 09 شهریور 1400 - 11:25
شرکت رینگ وارد حوزه امنیت خودرو شد + همکاری با تسلا

به گزارش وبسایت خبری ، تحلیلی و آموزشی تصادف نیوز به نقل از خودرو بانک ورود شرکت‌های فنی به حوزه خودرو خیلی عجیب نیست. یکی از قدیمی‌ترین آن‌ها پایونیر ژاپن بود که به عنوان یک شرکت تجهیزات صوتی آغاز به کار کرد و سپس در سال ۱۹۷۵ با اولین استریو خودرو دنیا وارد صنعت خودرو […]

به گزارش وبسایت خبری ، تحلیلی و آموزشی تصادف نیوز به نقل از خودرو بانک ورود شرکت‌های فنی به حوزه خودرو خیلی عجیب نیست. یکی از قدیمی‌ترین آن‌ها پایونیر ژاپن بود که به عنوان یک شرکت تجهیزات صوتی آغاز به کار کرد و سپس در سال ۱۹۷۵ با اولین استریو خودرو دنیا وارد صنعت خودرو شد. و البته، اپل یکی از محبوب‌ترین آن‌هاست، که کارپلی آن در حال حاضر تقریبا در همه خودروهای جدید در دسترس است. شرکت رینگ چند محصول جدید برای امنیت خودرو وارد بازار کرده است: زنگ خطر خودرو رینگ، دوربین خودرو رینگ، و اتصال خودرو رینگ

امنیت خودرو شرکت رینگ

آمازون هم تقریبا در مسیر شرکت رینگ قرار گرفته است. این شرکت امنیت خانگی سه محصول جدید برای خودروها را در کنار نوآوری‌های دیگر موجود در دستگاه‌ها و سرویس‌های آمازون عرضه کرده است.

محصولات جدید رینگ – به نام زنگ خطر خودرو رینگ، دوربین خودرو رینگ، و اتصال خودرو رینگ – سال آینده در دسترس خواهند بود. اولین شریک تجاری خودرویی آن‌ها تسلا است، و سیستم اتصال خودرو رینگ در سال ۲۰۲۱ با قیمت ۲۰۰ دلار در تمام خط تولید تسلا در دسترس قرار می‌گیرد.

زنگ خطر خودرو

امنیت خودرو شرکت رینگ

زنگ خطر خودرو رینگ مثل زنگ خطر معمولی خودروها است، فقط اینکه یک دستگاه بی‌سیم OBD-II است و می‌تواند به اپلیکیشن رینگ، یا دیگر دستگاه‌های رینگ، و یا حتی سخت‌افزار الکسای آمازون متصل شود. با استفاده از دوربین خودرو رینگ، حتی وقتی اتومبیل خالی باشد، چندین دوربین در آن مشغول ضبط هستند. این دوربین‌ها از طریق وایفای و یا LTE قابل دسترسی هستند و تشخیص تصادف اضطراری، ضبط توقف ترافیک و چک کردن اتومبیل حین پارک بودن را ارائه می‌دهند.

امنیت خودرو شرکت رینگ
امنیت خودرو شرکت رینگ - تصادف نیوز

اتصال خودرو رینگ شامل هر دو محصول ذکرشده می‌باشد و در مواقع نیاز، هشدارهای موبایل را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این شامل حرکات شناسایی‌شده در اطراف اتومبیل یا حتی تماشای فیلم‌های ضبط ‌شده توسط دوربین هم می‌شود. این سیستم امنیت خودرو حتی می‌تواند تشخیص دهد که آیا اتومبیل قفل شده ‌است یا نه.

همان‌طور که گفته شد، این سه محصول جدید در اوایل سال آینده در دسترس خواهند بود، و قیمت زنگ خطر خودرو رینگ ۶۰ دلار و قیمت دوربین خودرو و اتصال خودرو رینگ هرکدام ۲۰۰ دلار است.

سایر مطالب امنیت خودرو و دانش خودرو
لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32325

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز