تاریخ : چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
75

تصادف به علت صحبت با تلفن همراه در خراسان جنوبی / وقوع ۲۴۱ تصادف

  • کد خبر : 16184
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۵:۰۸
تصادف به علت صحبت با تلفن همراه در خراسان جنوبی  / وقوع ۲۴۱ تصادف
گاهی زنگ تلفن همراه هنگام رانندگی می‌تواند آخرین زنگ زندگی بوده و منجر به وقوع تصادف به دلیل صحبت با تلفن همراه شود، ادامه داد: از ابتدای سال جاری ۲۴۱ تصادف به دلیل صحبت کردن با تلفن همراه در خراسان‌جنوبی رخ داده است.

تصادف به علت صحبت با تلفن همراه در خراسان جنوبی / وقوع ۲۴۱ تصادف

وقوع ۲۴۱ فقره تصادف در خراسان‌جنوبی به علت صحبت با تلفن همراه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی گفت: ۲۴۱ تصادف در خراسان‌جنوبی به علت صحبت با تلفن همراه از ابتدای سال جاری رخ داده است.

علیرضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: استفاده از تلفن همراه و مکالمه هنگام رانندگی یک معضل بزرگ ایجاد کرده است و آن کاهش توجه راننده به مسیر و افزایش تعداد تصادفات است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: پیامک زدن و استفاده از فضای مجازی در حین رانندگی نیز خطر وقوع تصادفات را افزایش می‌دهد در حالی که برخی از شهروندان و رانندگان به این امر مهم توجه ندارند.

عباسی با تأکید بر اینکه گاهی زنگ تلفن همراه هنگام رانندگی می‌تواند آخرین زنگ زندگی بوده و منجر به وقوع تصادف به دلیل صحبت با تلفن همراه شود، ادامه داد: از ابتدای سال جاری ۲۴۱ تصادف به دلیل صحبت کردن با تلفن همراه در خراسان‌جنوبی رخ داده است.

وی یادآورشد: امیدواریم شهروندان گرامی با رعایت همه نکات و قوانین راهنمایی و رانندگی سلامت خود و سایر سرنشینان وسیله نقلیه را در حین رانندگی حفظ کنند.

مطالعه بیشتر :

اخبار بیشتر 

آموزش های مربوط به تصادفات و رانندگی 

تحلیل ها و پرونده های موضوعی تصادف نیوز 

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=16184

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 3

تصادف نیوز