تاریخ : پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳
20

تصادف امروز کرمان، آتش سوزی خودرو به دلیل نبود اعتبار!

  • کد خبر : 34395
  • 03 آبان 1402 - 11:02
تصادف امروز کرمان، آتش سوزی خودرو به دلیل نبود اعتبار!

به گزارش تصادف نیوز به نقل از ایرنا پس از حادثه آتش گرفتن خودرو پراید در نَرماشیر که منجر به فوت سرنشین خانم شد، دومین سانحه منجر به آتش سوزی خودرو در جاده دارزین -دهبکری امروز رخ داد و در تصادف امروز کرمان یک سرنشین خودرو پراید در آتش برخاسته از این خودرو سوخت و […]

به گزارش تصادف نیوز به نقل از ایرنا پس از حادثه آتش گرفتن خودرو پراید در نَرماشیر که منجر به فوت سرنشین خانم شد، دومین سانحه منجر به آتش سوزی خودرو در جاده دارزین -دهبکری امروز رخ داد و در تصادف امروز کرمان یک سرنشین خودرو پراید در آتش برخاسته از این خودرو سوخت و سرنشین دیگر نیز که به بیرون پرتاب شده بود در محل حادثه جان خود را از دست داد.

تصادف امروز کرمان، آتش سوزی خودرو

سروان نعیم مفلحی رییس پلیس راه بم – زاهدان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از تصادف امروز کرمان در کیلومتر ۷۵ جاده بم- جیرفت( محور دارزین – دهبکری) طی عصر امروز خبر داد و گفت: در این حادثه سواری سمند با خودرو پراید برخورد کرد که به دلیل برخورد سواری پراید دچار حریق شد و سرنشین آن در آتش سوخت.

وی افزود: در تصادف امروز کرمان سواری پراید سه سرنشین داشته که یک خانم به همراه ۲ فرزند خود که یکی از فرزندان سه ساله و پسر به دلیل پرت شدن از خودرو در محل حادثه جان باخت.

این مسئول ادامه داد: یکی از فرزندان دیگر این خانم و همچنین راننده سواری سمند مصدوم و به بیمارستان پاستور بم منتقل شدند.

رییس پلیس راه بم – زاهدان اظهار کرد: علت حادثه، تجاوز به چپ راننده سواری سمند بوده و با سرعت غیرمطمئن در حال حرکت بوده است.

سروان مفلحی عنوان کرد: جاده دارزین- دهبکری یک بانده است و کمبود علائم راهنمایی داشته که پیچ خطرناک دارد و نیاز است توسط راهداری نصب شود.

وی خاطرنشان‌کرد: این محور نقطه حادثه خیز است و ۲ پیچ پشت سر هم قرار دارد که نیاز است تابلو نقطه حادثه خیز در آن جا نصب شود.

به گزارش ایرنا ، در سال ۹۷ کلنگ پروژه باند دوم جاده دارزین – دهبکری بم توسط مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان به زمین زده شد اما به دلیل اینکه اعتبار پروژه باید از محل کمیته برنامه ریزی و استان تامین می‌شد و به دلیل کمبود اعتبار تاکنون این پروژه بلاتکلیف باقی مانده است.

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=34395

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز