تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
63

کاهش تصادفات در ایلام/توسعه راه ها باعث کاهش۱۹ درصدی تصادفات شده است

  • کد خبر : 18306
  • ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۸:۳۵
کاهش تصادفات در  ایلام/توسعه راه ها باعث کاهش۱۹ درصدی تصادفات شده است

توسعه راه ها باعث کاهش ۱۹ درصدی تصادفات ایلام شده است. ایلام-معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: توسعه راه ها باعث کاهش۱۹ درصدی تصادفات در ایلام شده است. ه گزارش خبرگزاری تحلیلی،آموزشی تصادف نیوز به نقل ازخبرنگار مهر، محمد نوذری عصر سه شنبه در نشست شورای راهبردی تصادفات استان بر لزوم ارتقای شاخص‌های ایمنی حمل […]

توسعه راه ها باعث کاهش ۱۹ درصدی تصادفات ایلام شده است.

کاهش ۱۹ درصدی تصادفات در ایلام

ایلام-معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: توسعه راه ها باعث کاهش۱۹ درصدی تصادفات در ایلام شده است.

ه گزارش خبرگزاری تحلیلی،آموزشی تصادف نیوز به نقل ازخبرنگار مهر، محمد نوذری عصر سه شنبه در نشست شورای راهبردی تصادفات استان بر لزوم ارتقای شاخص‌های ایمنی حمل و نقل و ترافیک و   کاهش تصادفات در ایلام از جمله کیفیت روسازی، خط کشی و علائم جاده‌ای تأکید کرد.

وی افزود: لازم است تولیدات خلاقانه رسانه‌ای برای اصلاح فرهنگ رفتاری رانندگان از سوی رسانه‌های جمعی، در دستور کار باشد.

وی در ادامه گفت: دستگاه‌های مرتبط چون راه و شهرسازی و اداره حمل و نقل جاده‌ای با همکاری پلیس راه استان باید نقاط پر خطر را حذف کنند زیرا نقش مهمی در کاهش تصادفات دارد.

نوذری با اشاره به این مطلب که برای توپوگرافی و موقعیت جغرافیایی استان، اقدامات زیرساختی برای حذف نقاط حادثه خیز و پر خطر بسیار سخت‌تر از سایر استان هاست.

وی ادامه داد: نیارمند ادامه روند کنترل و نظارت بر ترددهای جاده‌ای توسط پلیس راه استان هستیم که مشارکت و همکاری مردم در بهبود این وضعیت ترافیکی بسیار تاثیر گذار است.

مهمترین عامل ایجاد تصادفات درون شهری

وی افزود: ورودی و خروجی شهرها و میادین اصلی شهر از مهمترین عامل ایجاد تصادفات درون شهری هستند که در این راستا باید شهرداران با همکاری راهنمایی و رانندگی اقدامات لازم را اتخاذ کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام در پایان از شهردار ایلام خواست که در نقاط پر حادثه شهر چون بلوار مدرس، بلوار شهید بهشتی و میادین اصلی نسبت به ساماندهی وانت بار و نیسان‌ها و دستفروش ها اقدام کند.

اخبار بیشتر

تشریح علت وقوع تصادفات تهران / عدم توجه به جلو

کاهش تصادفات منجر به فوت در محدوده شهری شهرستان اهر

برخورد پلیس در کرمانشاه با تخلفات حادثه‌ساز ۲۴ درصد افزایش یافت

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=18306

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز