تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
67

واژگونی پراید در خیابان آزادی منجر به فوت راننده شد

  • کد خبر : 25815
  • ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۷:۴۶
واژگونی پراید در خیابان آزادی منجر به فوت راننده شد

واژگونی مرگبار پراید در خیابان آزادی تهران رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از واژگونی یک دستگاه سواری پراید در خیابان آزادی و فوت راننده آن خبر داد. به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا:سرهنگ احسان مومنی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره چپ کردن پراید […]

واژگونی مرگبار پراید در خیابان آزادی تهران

واژگونی مرگبار پراید در خیابان آزادی تهران

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از واژگونی یک دستگاه سواری پراید در خیابان آزادی و فوت راننده آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا:سرهنگ احسان مومنی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره چپ کردن پراید در محور  یادگار به شمال ابتدای خیابان آزادی به شرق ، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیرو‌های امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

علت اصلی این حادثه

وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری پراید به علت سرعت غیر مجاز واژگون شده است.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه راننده پراید به علت شدت ضربه وارده در صحنه واژگونی فوت کرده است.

وی گفت: کارشناس پلیس راهور علت حادثه را عدم ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مجاز اعلام کرده اند.

مهمترین علل بروز سوانح رانندگی

سرهنگ مومنی در پایان خاطرنشان کرد: تخطی از سرعت مطمئنه و سرعت غیرمجاز از سوی رانندگان یکی از مهمترین علل بروز سوانح رانندگی است.

سرعت مجاز باعث می‌شود رانندگان در صورت مواجه با خطر، عکس العمل مناسب تری را برای واکنش نشان دهند و همچنین خطرات ناشی از تصادف احتمالی آن‌ها نیز با رعایت سرعت مجاز کاهش پیدا می‌کند.

اخبار مرتبط

سانحه رانندگی جنوب سیستان و بلوچستان ۷ نفر را به کام مرگ کشاند

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=25815

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز