تاریخ : جمعه, ۲۴ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 3 شوال 1442 Friday, 14 May , 2021
5

مرگبارترین جاده در استان سمنان محور دامغان – جندق است

  • کد خبر : 14674
  • 17 شهریور 1399 - 9:39
مرگبارترین جاده در استان سمنان محور دامغان – جندق است

دامغان- رئیس پلیس‌راه استان سمنان محور دامغان – جندق را مرگ‌بارترین محور در این استان دانست و گفت: بیشترین سوانح رانندگی فوتی در محور دامغان – جندق رخ می‌دهد و جندق مرگبارترین جاده در استان سمنان است. سرهنگ تقی کبیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمارها و جمع‌آوری تجزیه‌وتحلیل‌ها اظهار داشت: تصادفات […]

محور دامغان - جندق مرگ‌بارترین جاده در استان سمنان است

دامغان- رئیس پلیس‌راه استان سمنان محور دامغان – جندق را مرگ‌بارترین محور در این استان دانست و گفت: بیشترین سوانح رانندگی فوتی در محور دامغان – جندق رخ می‌دهد و جندق مرگبارترین جاده در استان سمنان است.

سرهنگ تقی کبیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمارها و جمع‌آوری تجزیه‌وتحلیل‌ها اظهار داشت: تصادفات رخ‌به‌رخ (شاخ‌به‌شاخ) مهم‌ترین تصادفات در محور دامغان – جندق را تشکیل می‌دهد.

وی با تأکید بر لزوم توجه ملی به محور کویری دامغان – جندق بیان کرد: محور دامغان – جندق مرگبارترین جاده در استان سمنان است و در سال‌های اخیر اقداماتی در راستای رفع مشکلات این محور صورت گرفته، اما این در حالی است که با حجم تردد و میزان سوانح رخ‌داده همخوانی ندارد.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه با برنامه‌ریزی مناسب برای کاهش تصادفات در محور دامغان – جندق در دستور کار دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد، افزود: بدون شک این محور با انجام و اتمام عملیات دو بانده شدن و بهسازی جاده کاهش خواهد یافت.

اخبار بیشتر تصادف نیوز را از این قسمت مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

 

لینک منبع مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=14674

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : 0
گفتگو با ما
ارسال