تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
61

سرعت غیرمجاز در ایلام ، عامل ۶۰ درصد تصادفات

  • کد خبر : 20113
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
سرعت غیرمجاز در ایلام ، عامل ۶۰  درصد تصادفات

سرعت غیرمجاز، عامل ۶۰ درصد تصادفات در ایلام به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا/ایلام رئیس پلیس راه ایلام گفت:  سرعت غیرمجاز در ایلام ، عامل اصلی ۶۰ درصد از حوادث رانندگی در معابر برون شهری استان ایلام در سال جاری بوده است. سرهنگ «رضا همتی زاده» اظهار کرد: سرعت غیرمجاز در […]

سرعت غیرمجاز، عامل ۶۰ درصد تصادفات در ایلام

سرعت غیرمجاز، عامل 60 درصد تصادفات در ایلام

به گزارش خبرگزاری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا/ایلام رئیس پلیس راه ایلام گفت:  سرعت غیرمجاز در ایلام ، عامل اصلی ۶۰ درصد از حوادث رانندگی در معابر برون شهری استان ایلام در سال جاری بوده است.

سرهنگ «رضا همتی زاده» اظهار کرد: سرعت غیرمجاز در جاده ها علاوه بر کاهش دید، قدرت واکنش راننده هنگام مواجهه با خطرات ترافیکی را کاهش می دهد و راننده نمی‌تواند به موقع از بروز حادثه جلوگیری کند و در نتیجه احتمال آسیب‌پذیری راننده و سرنشینان بیشتر می‌شود.

وی ادامه داد : پیشگیری از سرعت غیر مجاز که پایه گذار بیشترین تصادفات در جاده های استان است از مهمترین ماموریت های این پلیس بوده و ماموران پلیس راه استان به طور جدی و قاطعانه با رانندگان خاطی برخورد می‌کنند.

وسیله نقلیه متخلف اعمال قانون شدند

رئیس پلیس راه استان ایلام اضافه کرد: در دهه دوم مهرماه امسال در اجرای طرح عملیاتی برخورد با سرعت های غیر مجازدر جاده های برون شهری تعداد یکهزار و ۶۶۲ دستگاه وسیله نقلیه متخلف اعمال قانون شدند

رفتارهای ترافیکی رانندگان را رصد میشود

وی افزود: پلیس راه استان ایلام به منظور کنترل و مهار سرعت وسایل نقلیه و پیشگیری از وقوع حوادث ترافیکی ، تعداد ۳۶ دستگاه دوربین‌های ( ثابت و سیار) پایش تصویری ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان ایلام به منظور کنترل مدیریت سرعت فعال کرده و رفتارهای ترافیکی رانندگان را رصد می کند.

همتی زاده کاهش تلفات و حوادث جاده‌ای را نیازمند همراهی و همکاری مردم عزیز استان دانست و گفت: رعایت قوانین و مقررات جاده‌ای، عاملی بازدارنده و موثر در کاهش چشمگیر تصادفات است.

اخبار بیشتر

واژگونی اتوبوس مسافربری ایلام-مشهد ۲۰ تن مجروح شدند

افزایش مرگ کودکان و نوجوانان در سوانح جاده‌ای همدان

تصادفات جاده های اردبیل/۴۷۶ نفر در طی شش ماه امسال دچار حادثه شده اند

مقاله اصلی

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=20113

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز