تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
62

تصادف خونین در یادگار امام و قطع پای راننده

  • کد خبر : 30850
  • ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۵:۳۱
تصادف خونین در یادگار امام و قطع پای راننده

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع یک تصادف خونین رانندگی در در بزرگراه یادگار امام که منجر به قطع پاهای راننده شد، خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرنگار مهر در گفتگو با جلال ملکی ، اظهار داشت: یک مورد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام قبل […]

تصادف خونین در بزرگراه یادگار امام منجر به قطع هر دو پای راننده شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع یک تصادف خونین رانندگی در در بزرگراه یادگار امام که منجر به قطع پاهای راننده شد، خبر داد.

تصادف خونین در بزرگراه یادگار امام منجر به قطع هر دو پای راننده شد

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرنگار مهر در گفتگو با جلال ملکی ، اظهار داشت: یک مورد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام قبل از خیابان ایوانکی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران اعلام شد.

وی افزود: آتش نشانان سریعاً از دو ایستگاه به محل اعزام شدند و مشاهده کردند یک دستگاه خودروی ۲۰۶ با گاردریل برخورد کرده است.

ملکی تصریح کرد: این خودرو که یک سرنشین حدوداً ۲۵ ساله داشت به دلایل نامعلومی با گاردریل‌های کنار اتوبان برخورد کرده و متأسفانه هر دو پای راننده از بدنش جدا شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: قبل از اینکه آتش نشانان به محل برسند، عابرین این فرد را از داخل خودرو به بیرون آوردند. بنابراین آتش نشانان سریعاً با تجهیزاتی که داشتند قطعات خودرو را برش دادند و دو پای قطع شده را بیرون آوردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این فرد و اندام‌های قطع شده تحویل اورژانس داده شد تا به مراکز درمانی منتقل شود.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار همدان – بیجار سه کشته داد

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=30850

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز