تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲
67

تصادف مرگبار کهگیلویه و بویراحمد ۵کشته از خود بر جا گذاشت

  • کد خبر : 31540
  • ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۳:۴۱
تصادف مرگبار کهگیلویه و بویراحمد ۵کشته از خود بر جا گذاشت

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از تصادف مرگبار یک دستگاه خودرو ۴۰۵ با تریلر در محور «یاسوج به اصفهان» خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا :سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد […]

۵کشته در پی تصادف مرگبار سواری با تریلر در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از تصادف مرگبار یک دستگاه خودرو ۴۰۵ با تریلر در محور «یاسوج به اصفهان» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا :سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از برخورد مرگبار یک دستگاه خودرو ۴۰۵ با تریلر در محور «یاسوج به اصفهان» خبر داد.

خبر تصادف مرگبار در کهگیلویه و بویراحمد ۵کشته داشت

«جهانبخش وحدت نژاد» گفت: در اثر برخورد شاخ به شاخ یک دستگاه پژو ۴۰۵ حامل ۱۵ افغانستانی با تریلر در تونل شماره ۱۰ محور «یاسوج به اصفهان» ۵ سرنشین پژو در دم جان خود را از دست دادند که یک نفر از این تعداد راننده ایرانی بود.

وی اظهار کرد: تعداد سرنشینان خودروی ۴۰۵ حدود ۱۶ نفر شامل ۱۵ اتباع افغانستانی بودند.

سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از تعداد سرنشینان ۴ نفر مصدوم شدند که دو نفر از مصدومان با آمبولانس‌های اورژانس و هلال احمر به سمت لردگان و دو نفر دیگر به سمت یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد منتقل شدند.

گفتنی است که پس از انتقال دو نفر از مصدومان این حادثه به مراکز درمانی یاسوج یکی از آنها اظهار کرد که در صندوق عقب خودرو سواری هم تعدادی بودند و پس از اعزام آمبولانس اورژانس برای نجات آنها حاضران در صحنه گفتند که چند نفر با وجود مصدومیت پس از درآوردن از صندوق عقب پا به فرار گذاشتند.

مطالب مرتبط

تصادف مرگبار در آزادراه تهران-قم که بین ۳ خودرو رخ داد ۴ تن مصدوم شدند

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31540

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 2

تصادف نیوز