تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
61

تصادف مرگبار پژو در تهران با کامیون حامل بار ۲ نفر مصدوم شدند

  • کد خبر : 31576
  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۵:۰۰
تصادف مرگبار پژو در تهران با کامیون حامل بار  ۲ نفر مصدوم شدند

تصادف نیوز از برخورد مرگبار امروز یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با کامیون حامل بار در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی تهران خبر داد ، که در این حادثه ۲ جوان تهرانی به طرز عجیبی زنده ماندند. برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با کامیون حامل بار در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی ، […]

تصادف مرگبار امروز یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با کامیون حامل بار در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی تهران ، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

تصادف نیوز از برخورد مرگبار امروز یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با کامیون حامل بار در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی تهران خبر داد ، که در این حادثه ۲ جوان تهرانی به طرز عجیبی زنده ماندند.

برخورد شدید یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با کامیون حامل بار در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی ، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

خبر تصادف مرگبار امروز  یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 با کامیون

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از وقوع برخورد دو دستگاه خودرو سواری و باری با یکدیگر در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی زیر پل حکیم خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۰۲ را عازم محل حادثه کرد.

محمدرضا رحمانی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ پس از برخورد با کامیون باری در بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی متوقف شده و رانندگان خودروها از خودرو خارج شده اند.

وی افزود: این حادثه دو مصدوم در پی داشت، سرنشینان خودروی پژو ۲۰۶ که دو مرد ۲۰ و ۳۰ ساله بودند از ناحیه سر و صورت دچار آسیب دیدگی شدند.

رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و انتقال خودروها به حاشیه امن و پاکسازی محل حادثه از بقایای به جا مانده از این تصادف و انتقال مصدومین توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی و تحویل محل به عوامل راهور و انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.

مطالب مرتبط

تصادف مرگبار در تهران یک نفر مصدوم از خود برجا گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31576

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز