تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
57

تصادف مرگبار پراید با عابر پیاده در تهران منجر به مصدوم شدن عابر گردید

  • کد خبر : 31751
  • ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۳:۴۶
تصادف مرگبار پراید با عابر پیاده در تهران منجر به مصدوم شدن عابر گردید

تصادف نیوز از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه پراید با عابر پیاده‌ای که مشغول تردد از عرض بزرگراه بود خبر داد که منجر به آسیب شدید به عابر گردید. پراید عابر پیاده را به بیمارستان فرستاد علیرغم توصیه‌ها و تذکرات پلیس راهور باز هم شاهد تردد عابرین پیاده از عرض بزرگراه‌ها هستیم. محمد باقرپور ضمن […]

تصادف مرگبار امروز یک دستگاه پراید با عابر پیاده‌ای که مشغول تردد در مسیر شرق به غرب آزادگان در لاین اصلی بعد از پل شهید کاظمی بود، منجر به مصدوم شدن عابر گردید

تصادف نیوز از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه پراید با عابر پیاده‌ای که مشغول تردد از عرض بزرگراه بود خبر داد که منجر به آسیب شدید به عابر گردید.

پراید عابر پیاده را به بیمارستان فرستاد علیرغم توصیه‌ها و تذکرات پلیس راهور باز هم شاهد تردد عابرین پیاده از عرض بزرگراه‌ها هستیم.

خبر تصادف مرگبار امروز پراید با عابر پیاده

محمد باقرپور ضمن بیان این خبر گفت: در مسیر شرق به غرب آزادگان در لاین اصلی بعد از پل شهید کاظمی یک دستگاه پراید با عابر پیاده‌ای که مشغول تردد از عرض بزرگراه بوده به شدت برخورد می‌نماید.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، رئیس منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حضور یافت و ضمن بررسی صحنه تصادف و هماهنگی جهت حضور عوامل اورژانس و کلانتری در محل نسبت به روان سازی ترافیک اقدام نمود.

وی همچنین به احیای تنفسی و قلبی یکی از عوامل کلانتری به این مصدوم اشاره کرد و گفت: به محض رسیدن تیم کلانتری در محل حادثه یکی از این عوامل شروع به احیای قلبی تنفسی این مصدوم نمود و تا رسیدن اورژانس عابر پیاده را آماده انتقال به بیمارستان کرد و جان وی را نجات داد.

وی ادامه داد افزود: با حضور عوامل اورژانس عابر پیاده به بیمارستان منتقل گردید.

باقرپور از عابرین پیاده خواست به هیچ عنوان از عرض بزرگراه‌ها تردد ننمایند و حتما از پل‌های هوایی جهت رفتن به آنسوی معابر استفاده نمایند وی همچنین از رانندگان خواست در حین حرکت و هنگام نزدیک شدن به عابر پیاده از سرعت خود کاسته و در صورت عبور عابرین از محل خط کشی حتما توقف نموده و پس از آنکه مطمئن شدند عابر یا عابرین از محل عبور کرده اند نسبت به حرکت اقدام نمایند.

مطالب بیشتر

تصادفات مرگبار سیستان و بلوچستان ۱۲ مجروح برجا گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31751

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز