تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
57

تصادف مرگبار محور میناب بین ۲ خودرو حامل سوخت ۲ نفر کشته داشت

  • کد خبر : 32143
  • ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۹:۱۹
تصادف مرگبار محور میناب بین ۲ خودرو حامل سوخت ۲ نفر کشته داشت

جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه سواری تیبای حامل سوخت قاچاق با یک دستگاه تانکر سوخت در محور بندرعباس میناب خبر داد که دو سرنشین خودرو سواری جان خود را در این حادثه از دست دادند. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا سرهنگ […]

جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان از تصادف مرگبار امروز یک دستگاه سواری تیبای حامل سوخت قاچاق با یک دستگاه تانکر سوخت در محور بندرعباس میناب خبر داد که دو سرنشین خودرو سواری جان خود را در این حادثه از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا سرهنگ اسماعیل تنها افزود: حوالی پمپ بنزین چاه فعله در محور بندرعباس میناب تصادف مرگبار امروز سواری تیبا حامل قاچاق سوخت با تریلی حامل گازوییل منجر به فوت ۲ سرنشین سواری شد.
وی ادامه داد:  علت حادثه در دست بررسی است.

خبر تصادف مرگبار امروز محور میناب بین 2 خودرو حامل سوخت

جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان تصریح کرد: پلیس راه بارها مخاطرات حمل سوخت با خودروهای سواری و تردد غیر ایمن تریلی های حامل سوخت را هشدار داده بود چرا که هر دو تا سه هفته یک حادثه مربوط به این نوع ترددها را شاهد هستیم.

سرهنگ تنها تاکید کرد: خطرات این نوع سوانح فقط متوجه ۲خودرو نیست و با توجه به وقوع آتش سوزی برای سایر ترددها نیز بسیار خطر آفرین و مرگبار است.

 ۱۰ تیرماه سال جاری هم براثر تصادف سمند گازوئیل با ۲دستگاه تانکر حامل گاز در جاده بندرعباس به میناب، راننده خودرو سواری در آتش سوخت.

 این حادثه در مجاورت روستای چاه فعله بندرعباس رخ داد که منجر به بسته شدن جاده شد.
حمل گازوئیل به عنوان سوخت قاچاق با انواع خودروهای سواری و وانت و همچنین تردد شبانه تانکرهای حامل گاز یا انواع دیگر سوخت ، موارد متعدد تصادف در جاده های هرمزگان را رقم می زند.
رفت وآمد شبانه تانکرهای مجاز حمل سوخت نیز به دلیل خطرساز بودن، از نظر مقررات ترافیکی و پلیس راه ممنوع است.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32143

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 4

تصادف نیوز