تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
35

تصادف مرگبار در شهر ری منجر به مرگ یک نفر و مصدوم شدن دو نفر دیگر شد

  • کد خبر : 33286
  • ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۹:۲۹
تصادف مرگبار در شهر ری منجر به مرگ یک نفر و مصدوم شدن دو نفر دیگر شد
تصادف مرگبار امروز دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر در یکی از میادین اصلی شهر ری، منجر به مرگ مرد جوان و مصدوم شدن دو نفر شد.

ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع تصادف مرگبار امروز دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر در یکی از میادین اصلی شهر ری خبر داد که منجر به مرگ مرد جوان و مصدوم شدن دو نفر دیگر گردید.

خبر تصادف مرگبار امروز در شهر ری با یک فوتی

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری حادثه ۲۴ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام وقوع حادثه مرگبار امروز به آتش نشانی تهران، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۹۰ و گروه امداد و نجات ۱۷ را به شهر ری، بلوار کمیل، میدان مادر اعزام کرد.

نادر طاهری فرمانده آتش نشانان ایستگاه ۹۰ در گزارش اولیه خود اعلام کرد: یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ با دو سرنشین مرد و زن به علت نامعلومی در حین حرکت از مسیر اصلی خود منحرف شده و پس از ورود به داخل میدان واژگون شد.

وی ادامه داد: به گفته شاهدان حاضر در صحنه، خودرو پژو ۲۰۶ پس از چندین بار غلت زدن در خیابان در نهایت با یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ که در حال عبور در ضلع مخالف میدان بود، به شدت برخورد کرد و از حرکت بازایستاد.

طاهری در ادامه خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی علاوه بر ایمن سازی محل حادثه و همچنین خودروهای تصادفی، به جستجوی مصدومین احتمالی در اطراف صحنه تصادف پرداختند که خوشبختانه به جز شخص پرتاب شده از داخل خودرو، مورد دیگری مشاهده نشد.

وی ادامه داد: متاسفانه پس از معاینات انجام شده و به تایید عوامل اورژانس مشخص شد شخص پرتاب شده از خودرو پژو ۲۰۶ که مردی ۳۰ ساله بود، در این حادثه جان خود را از دست داد.

وی اعلام کرد: در جریان این حادثه دو نفر از سرنشینان خودرو ها که زن و مرد ۲۷ و ۲۶ ساله بودند، به شدت دچار آسیب دیدگی شدند که بلافاصله به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

این فرمانده آتش نشانی علت بروز این حادثه رانندگی را از سوی پلیس راهور منطقه در دست بررسی ذکر کرد و افزود: آتش نشانان خودروهای تصادفی را به حاشیه امن خیابان منتقل کرده و پس از آن به پاکسازی کامل سطح خیابان و همچنین ایمن سازی نهایی خودروها پرداختند.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=33286

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز