تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲
63

تصادف مرگبار در تهران سه سرنشین پژو در آتش سوختند

  • کد خبر : 31144
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۳:۴۴
تصادف مرگبار در تهران سه سرنشین پژو در آتش سوختند

سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع یک تصادف مرگبار منجر به فوت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان در تهران ، نرسیده به اتوبان ساوه خبر داد و گفت: ۳ سرنشین پژو ۴۰۵ در آتش سوختند. به گزارش خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع یک […]

تصادف مرگبار در بزرگراه آزادگان رخ داد سه سرنشین پژو در آتش سوختند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع یک تصادف مرگبار منجر به فوت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان در تهران ، نرسیده به اتوبان ساوه خبر داد و گفت: ۳ سرنشین پژو ۴۰۵ در آتش سوختند.

خبر تصادف مرگبار در بزرگراه آزادگان رخ داد سه سرنشین پژو در آتش سوختند.

به گزارش خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع یک تصادف مرگبار منجر به فوت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان در تهران، نرسیده به اتوبان ساوه خبر داد و گفت: ۴ ایستگاه آتش نشانی از دو لاین مخالف به محض اطلاع از این تصادف، به محل حادثه اعزام می‌شوند.

وی در ادا مه با اشاره به اینکه در این حادثه یک دستگاه کامیون به هنگام حرکت به دلایل نامعلومی به شدت با یک دستگاه پژو ۴۰۵ تصادف کرده ابراز داشت: شدت این تصادف به حدی بوده که پژو و اتاق جلوی کامیون تخریب و شعله ور شده است.

ملکی ادامه داد: راننده پژو و کامیون به سرعت از خودروهایشان خارج شده بودند اما سرنشینان صندلی عقب پژو در خودرو محبوس شده و متأسفانه جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: نیروهای آتش نشانی با خاموش کردن آتش اقدام به خارج کردن سه سرنشین در صندلی عقب پژو کردند اما هنوز جنسیت و هویت این افراد به دلیل شدت سوختگی مشخص نیست.

اخبار مرتبط

خبر تصادف ، واژگونی خودروی حامل اتباع در اصفهان

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31144

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز