تاریخ : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲
53

تصادف مرگبار در بزرگراه سعیدی سه خودرو با یکدیگر برخورد داشتند

  • کد خبر : 31469
  • ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۳:۴۷
تصادف مرگبار در بزرگراه سعیدی سه خودرو با یکدیگر برخورد داشتند

تصادف نیوز از برخورد مرگبار امروز سه دستگاه خودروی سواری با یکدیگر در بزرگراه آیت اله سعیدی بعد از پاسگاه نعمت آباد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، پس از برخورد سه دستگاه خودروی سواری در بزرگراه آیت اله سعیدی، بعد از پاسگاه نعمت آباد، شاهدان این حادثه […]

تصادف مرگبار امروز سه دستگاه خودروی سواری با یکدیگر موجب ترافیک سنگین در بزرگراه آیت اله سعیدی شد

تصادف نیوز از برخورد مرگبار امروز سه دستگاه خودروی سواری با یکدیگر در بزرگراه آیت اله سعیدی بعد از پاسگاه نعمت آباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، پس از برخورد سه دستگاه خودروی سواری در بزرگراه آیت اله سعیدی، بعد از پاسگاه نعمت آباد، شاهدان این حادثه سراسیمه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و ضمن ارائه اطلاعات به این سامانه درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۸۱ را به محل حادثه اعزام کرد.

خبر تصادف مرگبار امروز در بزرگراه سعیدی

به گفته علی دارابی فرمانده آتش نشانان اعزامی؛ سه دستگاه خودروی سواری به هنگام تردد در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آیت اله سعیدی به علت نامعلومی به شدت با یکدیگر برخورد کردند که در اثر این حادثه یک دستگاه خودرو سواری ریو در سمت راست بزرگراه متوقف شد و همچنین دو خودروی ساینا و دانگ فانگ پس از برخورد با گاردریل و درختان وسط بزرگراه در کنار جاده از حرکت باز ایستادند.

وی در ادامه گفت: در این حادثه به هیچ یک از سرنشینان این خودروها آسیب جانی نرسید و همه سرنشینان خودروها قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی توسط رانندگان خودروهای عبوری از داخل این وسایط نقلیه خارج شدند.

دارابی تصریح کرد: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و پس از ایمن سازی کامل، با استفاده از جرثقیل، هر سه خودروی تصادفی را به حاشیه بزرگراه منتقل کردند.

این فرمانده آتش نشانی خاطر نشان کرد: نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی نهایی، خودرو ها را جهت بررسی علت وقوع این حادثه تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

مطالب مرتبط

تصادف امروز آزادراه تهران-قم دو نفر از سرنشین خودروها مصدوم شدند

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31469

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز