تاریخ : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲
57

تصادف مرگبار امروز هرمزگان که منجر به آتش سوزی شد جان یک جوان را گرفت

  • کد خبر : 32710
  • ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۹:۲۴
تصادف مرگبار امروز هرمزگان که منجر به آتش سوزی شد جان یک جوان را گرفت

جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان از تصادف مرگبار امروز دو خودروی سوخت‌کش در جاده‌ میناب به سیریک در شرق هرمزگان خبر داد که یک جوان در آتش سوخت و راننده دیگری نیز مصدوم شد. سرهنگ تنها، جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان نیز خبر فوت یک نفر و جراحت شدید یک نفر دیگر را […]

جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان از تصادف مرگبار امروز دو خودروی سوخت‌کش در جاده‌ میناب به سیریک در شرق هرمزگان خبر داد که یک جوان در آتش سوخت و راننده دیگری نیز مصدوم شد.

خبر تصادف مرگبار امروز منجر به آتش سوزی در هرمزگان

سرهنگ تنها، جانشین فرمانده قرارگاه پلیس راه هرمزگان نیز خبر فوت یک نفر و جراحت شدید یک نفر دیگر را در جاده‌ میناب به سیریک تأیید کرد و گفت: راننده سواری پژو پارس در صحنه تصادف مرگبار امروز جان خود را از دست داد و راننده مجروح نیسان وانت به مرکز درمانی بندرعباس منتقل شد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سوخت‌کشی با خودروهای شخصی و یا با نیسان در جاده‌های شرقی هرمزگان شدت زیادی گرفته و پلیس در برخی نقاط ایست و بازرسی‌های موقتی تشکیل داده اما رانندگان بی مهابای خودروهای سوخت‌کش که اخیرا برخی از آنان را اتباع افغانستانی تشکیل می‌دهند، با حرکت غیرمجاز از لاین مخالف سبب بروز وقایع دردناکی می‌شوند که سوختن در آتش راننده خودروهای مقابل و خودشان تنها بخشی از آنها است.

جاده‌های شرقی هرمزگان بخصوص در محدوده ساحلی شهرستان میناب و منطقه هشت‌بندی و شهرستان سیریک به جاده‌های آتش و مرگ بدل شده و تقریبا هر روزه جان یک یا چند نفر بر اثر تصادف با خودروهای حاوی سوخت قاچاق کشته یا شدیدا زخمی می‌شوند.

انتظار آن است که دولت راه حلی برای تامین معاش جوانان شاغل در این کار خطرناک اندیشیده و یا با ساماندهی فروش سوخت به خارج کشور که اکنون به طور غیررسمی در جریان است، هم منابع جدید درآمدی برای خود بدست آورده و هم از این وضعیت پرخطر در جاده‌ها و فوت هر روزه جوانان جلوگیری کند.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32710

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز