تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
49

تصادف شدید ۲۰۶ با درخت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس

  • کد خبر : 32319
  • ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۸:۵۰
تصادف شدید ۲۰۶ با درخت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس

سرهنگ جهانبخش چهارمحالی از وقوع تصادف شدید امروز یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با درخت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس خبر داد. وی ضمن اعلام این خبر بیان داشت: امروز در رصد دوربین های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ مشخص گردید که یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه […]

سرهنگ جهانبخش چهارمحالی از وقوع تصادف شدید امروز یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با درخت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس خبر داد.

وی ضمن اعلام این خبر بیان داشت: امروز در رصد دوربین های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ مشخص گردید که یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس قبل از خروجی بیهقی در حال تردد بوده بعلت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه  از مسیر و راه خارج شده و حادثه تصادف شدید خودرو با درخت اتفاق می افتد .

خبر تصادف شدید امروز پژو 206 با درخت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری رکنا، وی گفت : بعلت نیمه واژگون شدن این درخت بر روی سقف این سواری و غیر قابل حرکت بودن خودرو،  تیم کارشناسی  منطقه ۲۴ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و  ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداخته و یک لاین عبوری این مسیر را جهت خروج این سواری و انتقال آن به محل ایمن هماهنگ نمودند.

سرهنگ چهارمحالی  گفت : با حضور جرثقیل پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه این سواری از محل جابجا گردید و ترافیک مقطعی حاصل شده به حالت عادی بازگشت .

وی از رانندگان وسایل نقلیه خواست حین تردد حتما تمام حواس خود را به رانندگی اختصاص داده و از صحبت با تلفن همراه  و انجام حرکاتی که حواس آنها را از رانندگی جدا خودداری نمایند.

مطالب بیشتر

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32319

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز