تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
51

تصادف شدید دو دستگاه کامیون به صورت شاخ به شاخ در محدوده بزرگراه بابایی

  • کد خبر : 31912
  • ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۵:۱۹
تصادف شدید دو دستگاه کامیون به صورت شاخ به شاخ در محدوده بزرگراه بابایی

رییس منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت از وقوع تصادف شدید امروز دو دستگاه کامیون در محدوده بزرگراه بابایی خبر داد که این حادثه خسارتی بوده و مصدومی نداشته است. سرهنگ صفر عبادی ضمن بیان این خبر عنوان کرد: وقوع یک فقره تصادف خسارتی شدید در مسیر بابایی به شرق دانشگاه امام حسین (ع) بین دو دستگاه کامیون   […]

 تصادف شدید امروز بین دو دستگاه کامیون در مسیر بابایی به شرق دانشگاه امام حسین (ع) که به صورت شاخ به شاخ با یکدیگر برخورد کردند مصدومی نداشت

رییس منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت از وقوع تصادف شدید امروز دو دستگاه کامیون در محدوده بزرگراه بابایی خبر داد که این حادثه خسارتی بوده و مصدومی نداشته است.

سرهنگ صفر عبادی ضمن بیان این خبر عنوان کرد: وقوع یک فقره تصادف خسارتی شدید در مسیر بابایی به شرق دانشگاه امام حسین (ع) بین دو دستگاه کامیون   به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که: این دو دستگاه کامیون به صورت شاخ به شاخ با یکدیگر برخورد کرده اند .

خبر تصادف شدید امروز دو دستگاه کامیون در بزرگراه بابایی

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، سرهنگ احسان پور رییس منطقه ۲۵  پلیس راهور فاتب ادامه داد : با حضور تیم کارشناسی  منطقه ۲۵  پلیس راهور منطقه در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار این هر دو کامیون با کمک جرثقیل از موقعیت خارج گردیدند  و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت باز ایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .

این مقام انتظامی ادامه داد : به واسطه بروز این تصادف  بار ترافیکی مقطعی در محدوده ایجاد گردیده بود و با توجه به اینکه دو کامیون  قادر به حرکت نبودند ، از جرثقیل راهور استفاده شد و به محض رسیدن جرثقیل در موقعیت هر دو کامیون از محل خارج و به کنار راه منتقل گردید .

وی به رانندگان توصیه کرد : قبل از حرکت حتما استراحت کافی داشته باشید و در حین حرکت  به محض اینکه احساس خواب آلودگی به شما دست داد حتما خودروی خود را به کنار راه و حاشیه امن و توقفگاه ها  آورده و پس از استراحت اقدام به حرکت نمایید.

مطالب بیشتر

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31912

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز