تاریخ : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲
39

تصادف امروز محور ریگان-نرماشیر در شرق کرمان باز قربانی گرفت

  • کد خبر : 33263
  • ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
تصادف امروز محور ریگان-نرماشیر در شرق کرمان باز قربانی گرفت
فرمانده پلیس راه شهرستان ریگان مرگ یک تن و مجروحیت ۲ تن دیگر در تصادف مرگبار امروز سه خودرو پژو ۲۰۶، پارس و یک کامیون در محور ریگان-نرماشیر را تایید کرد.

فرمانده پلیس راه شهرستان ریگان از تصادف مرگبار امروز محور ترانزیتی ریگان-نرماشیر واقع در شرق استان کرمان خبر داد که یک کشته و ۲ مجروح از خود برجا گذاشت.

خبر تصادف مرگبار امروز محور ریگان-نرماشیر با یک تن کشته

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایرنا ، فرمانده پلیس راه شهرستان ریگان مرگ یک تن و مجروحیت ۲ تن دیگر در تصادف مرگبار امروز سه خودرو پژو ۲۰۶، پارس و یک کامیون در محور ریگان-نرماشیر تایید کرد و علت را انحراف به چپ خودرو ۲۰۶ که راننده آن نیز جان باخته است اعلام کرد.

سرگرد جلال الدین افتخاری اظهارداشت: محور ریگان- نرماشیر به طول ۴۵ کیلومتر به علت ارتباط مسیر روستاها و مناطق شهری مسیر، نیاز به دو بانده شدن دارد.

تردد کامیون، خودروهای حامل قاچاق انسان و سوخت که عموما با سرعت بالا تردد می کنند به افزایش سوانح این جاده افزوده و ضرورت دوبانده شدن آن را در مسیر مهم حیاتی کرمان- چابهار نمایان تر کرده است.

آمار تصادفات محور ریگان- نرماشیر

 شمار تلفات این محور طی امسال به عدد ۲۹ و طی پنج سال گذشته به ۱۴۱ تن رسیده است؛ این جاده از ابتدای امسال ۱۷ تصادف فوتی و ۶۷ سانحه جرحی داشته که ۱۲۰ نیز تاکنون در سال جاری مجروح شده‌اند. برابر آمارها طی پنج سال گذشته تصادفات فوتی در این محور ۹۷ مورد و سوانح جرحی این محور نیز ۳۲۷ مورد بوده که در نتیجه آن۴۷۵ نفر مصدوم شده اند.

فرماندار ریگان نیز بیان داشت: محور ۴۵ کیلومتری ریگان – نرماشیر که ۲۰ کیلومتر آن در محدوده شهرستان ریگان قرار دارد به میزان ۱۰کیلومتر آسفالت و زیرسازی شده است.

امین باقری با اشاره به اینکه تمام تلاش ها را برای دو بانده شدن این محور به کار گرفته ایم افزود: بتازگی ۱۵۰ میلیارد ریال نیز توسط نماینده مجلس به این پروژه اختصاص یافته اما میزان اعتبار مورد نیاز بسیار بیشتر است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه این محور در سه شهرستان شرقی استان قرار دارد خواستار دوبانده شدن جاده در محدوده شهرستان های نرماشیر و فهرج نیز شد.

ریگان در ۲۸۵ کیلومتری جنوب شرق مرکز استان کرمان قرار دارد و محور ترانزیتی و مهم کرمان – ایرانشهر- چابهار از آن می گذرد.

مطالب بیشتر

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=33263

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز