تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲
55

تصادف امروز سلطان آباد شیراز منجر به فوت ۲ نفر شد

  • کد خبر : 32728
  • ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۹:۱۶
تصادف امروز سلطان آباد شیراز منجر به فوت ۲ نفر شد

تصادف نیوز از وقوع حادثه مرگبار امروز یک دستگاه خودرو سواری با یک دستگاه کامیون در کمربندی سلطان آباد شیراز خبر داد که باعث مرگ آنی راننده و سرنشین جوان خودرو گردید. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، در پی وقوع حادثه مرگبار رانندگی در کمربندی سلطان آباد شیراز، شاهدان این حادثه با […]

تصادف نیوز از وقوع حادثه مرگبار امروز یک دستگاه خودرو سواری با یک دستگاه کامیون در کمربندی سلطان آباد شیراز خبر داد که باعث مرگ آنی راننده و سرنشین جوان خودرو گردید.

خبر تصادف مرگبار امروز سلطان آباد شیراز  با ۲ فوتی

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا، در پی وقوع حادثه مرگبار رانندگی در کمربندی سلطان آباد شیراز، شاهدان این حادثه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و ضمن ارائه اطلاعات به پاسخگوی سامانه، درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بی درنگ آتش نشانان را به محل حادثه واقع در کمربندی سلطان آباد شیراز رهسپار کرد.

یک دستگاه خودرو سواری پراید در مسیر بزرگراه در حال حرکت بود که به علت نامعلومی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون برخورد کرد.

شدت تصادف در این حادثه

شدت تصادف به قدری بود که قسمت جلوی خودرو پراید تا وسط اتاقک آن کاملا متلاشی شد و راننده و سرنشین آن که خانم و آقایی حدودا ۲۵ ساله بودند در میان آهن پاره های خودرو گرفتارشدند.

با توجه به وخیم بودن حال سرنشینان خودرو سواری، آتش نشانان و نجاتگران بلافاصله همزمان با ایمن کردن محل حادثه، به یاری این افراد شتافتند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی، هر دو نفر را از میان اتاقک متلاشی شده، بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند که متاسفانه فوت هر دو نفر در همان لحظات اولیه وقوع این حادثه رانندگی، مورد تایید قرار گرفت.

مطالب بیشتر

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32728

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز