تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
52

تصادف امروز در شیراز منجر به مصدومیت پنج نفر در این حادثه گردید

  • کد خبر : 32693
  • ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۹:۲۸
تصادف امروز در شیراز منجر به مصدومیت پنج نفر در این حادثه گردید

تصادف نیوز از حادثه مرگبار امروز دو دستگاه خودرو سواری پراید با یکدیگر در شیراز خبر داد، در این سانحه پنج سرنشین خودروها مصدوم شدند. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری فارس از شیراز، شاهدان این حادثه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و در مورد تصادف مرگبار امروز درخواست کمک […]

تصادف نیوز از حادثه مرگبار امروز دو دستگاه خودرو سواری پراید با یکدیگر در شیراز خبر داد، در این سانحه پنج سرنشین خودروها مصدوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری فارس از شیراز، شاهدان این حادثه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و در مورد تصادف مرگبار امروز درخواست کمک کردند، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸ را به محل حادثه واقع در گردنه قلات رهسپار کرد.

خبر تصادف مرگبار امروز در شیراز

دو دستگاه خودرو سواری پراید با پنج سرنشین در مسیر در حال حرکت بودند که به علت نامعلومی به شدت با یک یکدیگر برخورد کردند.

در جریان این تصادف ۵ سرنشین این خودروها دچار مصدومیت شدند که راننده یکی از خودرو ها در پی شدت وقوع این حادثه دچار مصدومیت و داخل اتاقک خودرو به دام افتاد.

آتش نشانان در حضور عوامل اورژانس و با استفاده از ابزار تخصصی نجات اقدام به برش خودرو کرده و شخص محبوس شده را با احتیاط کامل از داخل اتاقک خودرو به بیرون منتقل کردند.

عوامل اورژانس نیز بلافاصله پس از انجام معاینات اولیه، هر پنج مصدوم که یک زن و چهار مرد بودند را به سرعت به مرکز درمانی منتقل کردند.

نیروهای آتش نشانی در ادامه روند عملیاتی، برای پیشگیری از حوادث احتمالی صحنه حادثه را از بقایای به جا مانده از این تصادف پاکسازی کرده و همچنین خودروهای تصادفی را جهت بررسی علت وقوع این حادثه رانندگی تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32693

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز