تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
52

تصادف اتوبوس با عابر پیاده در پایتخت منجر به مرگ عابر پیاده شد

  • کد خبر : 32456
  • ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
تصادف اتوبوس با عابر پیاده در پایتخت منجر به مرگ عابر پیاده شد

سرهنگ احسان مومنی از فوت عابر پیاده بر اثر تصادف مرگبار امروز  اتوبوس BRT در بزرگراه اشرفی اصفهانی و داخل خط ویژه خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا،سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت گفت امروز: تصادف مرگبار یک دستگاه اتوبوس BRT با یک نفر عابر پیاده در مسیر […]

سرهنگ احسان مومنی از فوت عابر پیاده بر اثر تصادف مرگبار امروز  اتوبوس BRT در بزرگراه اشرفی اصفهانی و داخل خط ویژه خبر داد.

خبر تصادف مرگبار امروز اتوبوس BRT با عابر پیاده

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری رکنا،سرهنگ احسان مومنی رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت گفت امروز: تصادف مرگبار یک دستگاه اتوبوس BRT با یک نفر عابر پیاده در مسیر شمال به جنوب بزرگراه اشرفی اصفهانی پایین تراز تیراژه داخل خط ویژه رخ داد که این حادثه منجر به فوت عابر گردید. 

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه ورود ناگهانی این عابر در مسیر و راه این اتوبوس مزید بر علت این واقعه بوده ، گفت: در اثر شدت ضربه به سر عابر پیاده  که مرد بوده در محل حادثه فوت می کند.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۵ پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار  به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی به عابرین پیاده توصیه کرد: به هیچ وجه به صورت ناگهانی وارد خطوط ویژه اتوبوسرانی نشوید و برای تردد حتما از پلهای عابر پیاده نصب شده در مسیر این ایستگاهها استفاده گردد تا شاهد اینگونه حوادث ناگوار در سطح معابر نباشیم .

در انتها موُمنی اظهار کرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

مطالب مرتبط

تصادف محور طبس-یزد پنج کشته از خود برجای گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32456

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز