تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
54

تصادفات امروز رانندگی زنجان سه کشته از خود برجا گذاشت

  • کد خبر : 31780
  • ۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۵:۲۲
تصادفات امروز رانندگی زنجان سه کشته از خود برجا گذاشت

 وقوع تصادفات رانندگی امروز در جاده قدیم زنجان – ابهر و درون شهر زنجان، سه کشته و یک مصدوم برجا گذاشت رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان از تصادفات امروز رانندگی در زنجان خبر داد که این حوادث سه کشته و یک مصدوم داشت. رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان در گفت و […]

 وقوع تصادفات رانندگی امروز در جاده قدیم زنجان – ابهر و درون شهر زنجان، سه کشته و یک مصدوم برجا گذاشت

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان از تصادفات امروز رانندگی در زنجان خبر داد که این حوادث سه کشته و یک مصدوم داشت.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان در گفت و گو با خبر گزاری ایرنا  گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون، وانت پیکان و خودروی سواری پراید، ۲ نفر کشته و یک نفر نیز مصدوم شد.

خبر تصادفات امروز رانندگی زنجان

سرهنگ محمدعلی عظیمی با بیان اینکه فوتی های این حادثه رانندگی از سرنشینان خودروی سواری پراید بودند، افزود: یکی از این افراد در صحنه تصادف و یکی دیگر نیز پس از انتقال به بیمارستان ابهر جان باخت و فرد مصدوم نیز که در حال حاضر در بیمارستان بستری بوده و تحت درمان است از سرنشینان وانت پیکان است.

وی با بیان اینکه این مصدوم در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان آیت الله موسوی زنجان تحت مداوا است، اظهار داشت: این تصادف رانندگی به علت انحراف به چپ از جانب راننده کامیون و در تقاطع نورین – شریف آباد، اتفاق افتاد.

واژگونی خودروی سواری پراید در زنجان یک کشته برجا گذاشت

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید پس از عبور از روی پل قائم زنجان و برخورد با حفاظ میله‌ ای وسط بلوار، واژگون شد و راننده آن جان باخت.

سرهنگ محمد حسن خلجی افزود: این حادثه در شهر زنجان اتفاق افتاد و راننده آن که پسر ۲۰ ساله ای بود به علت پرتاب به بیرون از خودرو به شدت مصدوم و پس از انتقال به بیمارستان آیت الله موسوی به کام مرگ فرو رفت که شاید اگر از کمربند ایمنی استفاده می کرد هنوز زنده بود.

وی اظهار داشت: این خودرو از مسیر شرق به غرب و با سرعت غیرمجاز در حال حرکت بود و رانندگان چند دستگاه خودروی سواری عبوری از مسیر غرب به شرق نیز به علت توقف و تماشای این صحنه خونین، حادثه آفرین شدند که خوشبختانه تلفات جانی نداشت و ماجرا به خیر گذشت.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31780

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز