تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
41

تست و بررسی ماشین کوییک نسخه فول

  • کد خبر : 33213
  • ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۹:۱۱
تست و بررسی ماشین کوییک نسخه فول
این معایب معمولا به دلیل قیمت پایین تر آن کاملا نادیده گرفته می شود و از این خودرو استقبال خوبی می شود. بررسی ماشین کوییک می تواند شما را تا حدودی با امکانات این خودرو آشنا کند. ماشین کوییک سایپا در مقایسه با خودروهای مشابه ایران خودرویی اش بسیار ارزان تر است ولی برند نبودن و جا افتاده نبودن این خودرو برای خریداران تردید های زیادی ایجاد نموده است.

اگر شما به دنبال یک خودروی بروز و زیبا با ظاهری امروزی می گردید لازم است بودجه کافی برای این کار در نظر بگیرید. در غیر این صورت باید دست به دامن خودروهای شرکت سایپا شوید که معایب زیادی از جمله کیفیت و ایمنی دارند. این معایب معمولا به دلیل قیمت پایین تر آن کاملا نادیده گرفته می شود و از این خودرو استقبال خوبی می شود. بررسی ماشین کوییک می تواند شما را تا حدودی با امکانات این خودرو آشنا کند.

بررسی ماشین کوییک

همچنین مطلبی نوشته ایم که خودروی کوییک و مدل های متداول آن را بررسی کرده ایم . عناوین این مطلب عبارتند از:

همه فرزندان X200 : تیبا ، ساینا، کوییک

اینکه یک خودروساز بر روی یک شاسی مشابه چند مدل خودرو تولید کند اتفاق تازه ای نیست و در بسیاری از خودرو سازان معتبر دنیا نیز بصورت مشابه تولید انجام می شود. قصه X200 از آن جایی شروع شد که سال ها تولید خودروی پراید با توجه به حجم خسارات و فوتی ها و آمار تصادفات رانندگی با انتقادات فراوانی روبرو شد و به تدریج سعی شد تا خودرویی با قیمت پایین اما ایمن تر وارد بازار شود. تیبا اولین فرزند این خانواده بود که مدل هاچ بک آن یعنی تیبا ۲ نیز بعد از مدتی وارد بازار شد. مدل بعدی ساینا بود که با تغییراتی چشم گیر در ظاهر خودرو توانست برای خود جایگاهی در میان خودروهای رنگارنگ سایپا پیدا کند. اما پراید همچنان می تازید! مردم همچنان به پراید بیشتر از خودروهای نسل جدید اعتماد داشتند. دلیل اصلی این اتفاق این بود که مصرف کنندگان تغییر چندان محسوسی بین تیبا و ساینا با کیفیت پرایدهای قبلی احساس نمی کردند. حتی از نظر طراحی ظاهری نیز همچنان سلیقه مصرف کنندگان به شکلی بود که توجه چندانی به ساینا نمی شد.

همان پراید است کمی گرانتر

این جمله ای بود که تقریبا اکثر ما جایی شنیده ایم. اما حقیقت این است که شاسی پراید و X200 یکی نیست و هرچند ورق های استفاده شده در مدل های جدید سایپا نازک است اما این خصوصیت نمی تواند باعث شود که همان پراید باشد.

انواع کوییک: R ،S، معمولی، اتومات ، دو رنگ !

https://tasadofnews.ir/%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%da%a9%d9%88%db%8c%db%8c%da%a9-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%be%d8%a7-%d9%85%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%a7-%d8%8c-%d9%85%d8%b9%d8%a7%db%8c%d8%a8-%d9%88-%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%86%db%8c/

نکته ای که همین ابتدای بررسی ماشین کوییک باید تکلیف آن مشخص شود تعدد مدل ها و یا نام هایی است که در بازار برای ماشین کوییک به کار می رود یا به طور رسمی شرکت سایپا آن را به بازار عرضه کرده است. تفاوت در آپشن ها و مدل های مشابه که گویا طبق سیاست های برخی خودروسازان چینی تقلید شده است می تواند انتخاب را برای خریدار سخت کند و خصوصا در خرید خودرو در بازار آزاد از یک بنگاه تا بنگاهی دیگر قیمت های متفاوتی برای این خودرو در نظر بگیرند.

قیمت خودرو کوییک در باما

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=33213

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز