تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
63

بارندگی تابستانه شیراز منجر به مصدوم شدن ۵۵ نفر در تصادفات رانندگی شد

  • کد خبر : 32045
  • ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۶:۳۸
بارندگی تابستانه شیراز منجر به مصدوم شدن ۵۵ نفر در تصادفات رانندگی شد

در نخستین ساعات بارندگی تابستانه روز گذشته شیراز، ۵۵ نفر از شهروندان براثر تصادفات رانندگی مصدوم شدند رئیس بیمارستان شهید رجایی شیراز خبر داد، در نخستین ساعات بارندگی تابستانه روز گذشته شیراز، ۵۵ نفر از شهروندان بر اثر تصادفات رانندگی مصدوم و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی منتقل شدند. […]

در نخستین ساعات بارندگی تابستانه روز گذشته شیراز، ۵۵ نفر از شهروندان براثر تصادفات رانندگی مصدوم شدند

رئیس بیمارستان شهید رجایی شیراز خبر داد، در نخستین ساعات بارندگی تابستانه روز گذشته شیراز، ۵۵ نفر از شهروندان بر اثر تصادفات رانندگی مصدوم و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی منتقل شدند.

خبر تصادفات بارندگی تابستانه شیراز که 55 مصدوم داشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا/فارس، رئیس بیمارستان شهید رجایی شیراز، با بیان اینکه این مرکز تخصصی تروما، به دنبال بارندگی شیراز، ۵۵ مصدوم تصادفات رانندگی را پذیرش کرده است، گفت: همه مصدومان خدمات درمانی را دریافت کردند و اکنون تنها وضعیت ۶ مصدوم، نامساعد است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی بیمارستان حاج محمداسماعیل امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی، امین نیاکان افزود: نخستین بارندگی ها، بیش از سایر بارندگی ها سبب لغزندگی جاده ها و خیابان ها می شود، وجود لایه نازک خاک و چربی دود و اثرات به جا مانده از لاستیک خودروها بر سطح جاده ها، سبب می شود تا میزان لغزندگی در جاده ها، چند برابر شود.

نیاکان تاکید کرد: رانندگی در جاده‌های لغزنده و هوای بارانی نیازمند رعایت بیشتر نکات ایمنی است و غفلت از آن می ‌تواند زیان‌ها و پیامدهای جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

به گزارش ایسنا، بعدازظهر دیروز، شیراز شاهد بارندگی شدیدی بود که علیرغم تمهیدات اندیشیده شده، منجر به آبگرفتگی برخی معابر و وقوع حوادثی خصوصا تصادفات رانندگی در این کلانشهر شد.

مطالب مرتبط

تصادف زنجیره‌ای ۷ خودرو در بزرگراه صدمتری مشهد۴ نفر مجروح شدند

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=32045

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1

تصادف نیوز