تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
63

آمار تصادف زنجیره‌ای در اتوبان استان ابهر به تاکستان با ۶۷ کشته و زخمی

  • کد خبر : 31241
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۴:۵۵
آمار تصادف زنجیره‌ای در اتوبان استان ابهر به تاکستان با ۶۷ کشته و زخمی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان استان زنجان از آمار تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ابهر به تاکستان ، ۶۷ مصدوم و کشته داشت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با اصغر جعفری روحی در زنجان اظهار کرد: به دلیل کولاک شدید در محورها چندین خودرو […]

۶۷ نفر کشته و زخمی ،آمار تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ابهر به تاکستان

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان استان زنجان از آمار تصادف زنجیره‌ای در اتوبان ابهر به تاکستان ، ۶۷ مصدوم و کشته داشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با اصغر جعفری روحی در زنجان اظهار کرد: به دلیل کولاک شدید در محورها چندین خودرو با یکدیگر برخورد کردند که این تصادف زنجیره ای چند کشته و مجروح برجای گذاشت.

خبر آمار تصادف زنجیره‌ای در اتوبان استان ابهر به تاکستان  67 کشته و زخمی داشت

وی با اشاره به اینکه حادثه تصادف در اتوبان ابهر به تاکستان رخ داد، گفت: در پی وقوع این حادثه نیروهای اورژانس از بهارستان، غزال، صائین قلعه، کدهلال‌احمر قزوین، کد شماره ۲ ابهر، هیدج و همچنین آمبولانس خصوصی آوای سلامت به محل اعزام شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه کد غزال انتقال ۱۲ مصدوم سرپایی طی دو مرحله به پایگاه قره باغ تاکستان، کد بهارستان انتقال یک نفر به بیمارستان الغدیر، کد صائین قلعه انتقال سه نفر به بیمارستان بوعلی، آمبولانس خصوصی آوای سلامت نیز انتقال چهار نفر به الغدیر را انجام دادند، گفت: همچنین کد هیدج انتقال یک نفر به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان و کد شماره ۲ ابهر انتقال هفت نفر به الغدیر را انجام دادند.

وی با اشاره به اینکه کد هلال احمر قزوین نیز انتقال ۶ نفر به بیمارستان شفا و تامین اجتماعی تاکستان را انجام داده است، گفت: همچنین کدهای ضیا آباد و تاکستان نیز انتقال ۲۱ نفر به بیمارستان شفا و تامین اجتماعی تاکستان را انجام دادند.

جعفری از مصدومیت ۶۴ در تصادف زنجیره‌ای اتوبان ابهر به تاکستان خبر داد و گفت: این تصادف سه فوتی هم در صحنه داشت که تحویل عوامل انتظامی قزوین شدند.

اخبار مرتبط

تصادف مرگبار در گلستان رخ داد یک کشته بر جا گذاشت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31241

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز