تاریخ : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
59

آمار تصادفات ۱۴۰۰ در جنوب سیستان و بلوچستان/ ۷۸مجروح برجا گذاشت

  • کد خبر : 31289
  • ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۳:۵۲
آمار تصادفات ۱۴۰۰ در جنوب سیستان و بلوچستان/ ۷۸مجروح برجا گذاشت

فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت آمار تصادفات مرگبار حوادث رانندگی نوروز ۱۴۰۰ در جنوب این استان۱۳ کشته و ۷۸ مجروح برجا گذاشت. به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری پانا، سرهنگ مصطفی کول‌زاده اظهار کرد: این تعداد فوتی و زخمی نتیجه ۵۱ فقره تصادف در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان […]

آمار تصادفات مرگبار نوروزی ۱۴۰۰ در جنوب سیستان و بلوچستان ۱۳ کشته و ۷۸ مجروح برجا گذاشت

فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت آمار تصادفات مرگبار حوادث رانندگی نوروز ۱۴۰۰ در جنوب این استان۱۳ کشته و ۷۸ مجروح برجا گذاشت.

آمار تصادفات مرگبار نوروزی 1400 در جنوب سیستان و بلوچستان ۱۳ کشته و ۷۸ مجروح برجا گذاشت

به گزارش پایگاه خبری تصادف نیوز به نقل از خبرگزاری پانا، سرهنگ مصطفی کول‌زاده اظهار کرد: این تعداد فوتی و زخمی نتیجه ۵۱ فقره تصادف در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان بوده است.
وی سرعت زیاد را از دلایل عمده بروز حوادث رانندگی این مدت در جاده‌های جنوب سیستان و بلوچستان ذکر کرد و افزود: ماموران پلیس راه موظفند با رانندگان خاطی برخورد قاطع و جدی داشته باشند و از هیچ خطایی چشم‌پوشی نکنند.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: خودداری از عجله در سفر و داشتن استراحت کافی برای حدود ۱۵ دقیقه پس از هر ۲ ساعت رانندگی برای جلوگیری از خستگی و خواب آلودگی راننده وسیله نقلیه ضروری است تا بازگشت مسافران به شهر و دیار خود ایمن و سلامت انجام شود.

وی تصریح کرد: رانندگان عزیز باید توجه داشته باشند که رعایت فاصله طولی و رانندگی با سرعت مطمئنه می‌تواند از بروز بسیاری سوانح و تلفات جاده‌ای جلوگیری کند.

کول زاده با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیر ضروری، افزود: در صورت ضرورت برای سفر باید توجه داشت که به دلیل بعد مسافت طولانی شهرهای این استان با یکدیگر رانندگی در جاده ها نیازمند هوشیاری بالا و همچنین رعایت نکات ایمنی است.

مطالب مرتبط

آمار تصادفات نوروزی ۱۴۰۰ در در استان مرکزی افزایش یافت

لینک کوتاه : https://tasadofnews.ir/?p=31289

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

تصادف نیوز